Promosyon Yağmurlukla İnsanlara Güven Verin

09 Temmuz 2018 Pazartesi, 15:53
Promosyon Yağmurlukla İnsanlara Güven Verin
Reklam

            Promosyon ürünler şirketinizin kurumsallığını ön plana çıkarırken aynı zamanda çok sayıda insanın hizmetlerinizin varlığından haberdar olmasını sağlamaktadır. Promosyon reklamları sayesinde milyonlarca kişiye ulaşabilir, profesyonel şekilde algı reklamı yapabilirsiniz. Üstelik az maddi külfetle en etkili ve somut olarak reklam yapmış olursunuz. Türkiye’deki ve dünyadaki en büyük şirketler gelirlerinin büyük bir payını promosyon reklamına yatırmaktadır. Bu yüzden evlerimizde ve iş yerlerimizde en az 2 markanın promosyon ürününe muhakkak rastlarız. Bu promosyonların en büyük psikolojik artıları, kişiye güven vermeleridir.

 

 İstediğiniz renkte yağmurluklar

 

            Kıyafetler her zaman insanların dikkatini çeker çünkü görüş açısındadır. En dikkat çekici promosyon ürünlerinden biri de yağmurluktur. Bunun yanı sıra üzerinde logonuzun bulunduğu bir yağmurluk, markanızın insanların zor durumlarında yanlarında olduğu izlenimini verir. Bu yüzden çok tercih edilir. Promosyon yağmurluk istediğiniz renkte, istediğiniz bedende ve şekilde yapılabilmektedir. Kalitelidir, uzun yıllar kullanılabilir. Renk seçenekleri arasında; siyah, gri, beyaz, mavi, turuncu, sarı, yeşil, ten rengi, kırmızı, ve lacivert bulunmaktadır. Promosyon yağmurluk dilerseniz iki renkte de dikilebilmektedir.

 

            Bedenler ise şu şekildedir: S, M, L ve XL. Standart kalıbı ve şık kesimi sayesinde unisex olarak kullanılabilmektedir. Promosyon yağmurluk tafetta olarak tabir edilen dayanıklı kumaştan dikilmektedir. Tafetta ipekli bir sert kumaştır. Suyu içeriye geçirmez. Islandığında en kısa sürede kuruyarak eski haline döner. Kişi hareket ettiğinde dalgalanma görüntüsü verir. Eşarplarda ve yağmurluklarda sıklıkla tercih edilir. Yağmurluğun ense kısmına gizlenebilen, istenildiğinde çıkarılabilen kapüşonu bulunmaktadır.

 

            Yağmurluk oldukça hafiftir ve çantada dahi kolayca taşınabilir. İsterseniz biyeli, isterseniz de düz model tercih edebilirsiniz. Ürün robalıdır. Roba, giysinin göğüs ile omuz arasında kalan bölümüne eklenen kumaş parçasıdır. Bu parça sayesinde rüzgara karşı koruma sağlar ve ürünün de dayanıklılığını artırır.

 

 Aylarca bekleme derdi yok

 

            Ürünler müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğiniz takdirde onayınız alındıktan sonra hemen üretime girer ve kısa sürede paketlenerek istediğiniz adrese teslim edilir. Sayısı ne olursa olsun ürünleriniz için aylarca beklemezsiniz. Ödemeyi dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartına taksitle yapabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soru için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir