Tesettür Abiye Farkı ile Kayra Koleksiyonu

27 Haziran 2017 Salı, 01:59
Reklam

Muhafazakâr giyimin öncü markaları arasında yer alan Kayra giyimin tutkunu olan bayanlar Tesettür Abiye farkı ve ayrıcalığı ile markanın tüm modellerine uygun ödemem seçenekleri ile kavuşabilir. Son derece şık ve oldukça alımlı olan tüm Kayra koleksiyonunu ürün yelpazesi içersinde inceleyerek anıdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Kayra Ürün Modelleri

Kayra, muhafazakâr giyim parçalarına farklı bir soluk getirerek beğenilerinize hitap edecek olan birbirinden değişi tasarımlara yer açıyor. Markanın kalitesi altında olan ürün gruplarını inceleyebileceğiniz Tesettür Abiye adresinde desenli ve nakış detayları ile hareketlendirilmiş olan etek modellerinin yanı sıra farklı etek tasarımlarını da görebilirsiniz. Çan, kloş, dar, valonlu ve daha birçok farklı şekilde tasarlanan bu modellere abiyeler, kaplar, pantolonlar, elbiseler ve pardösülerde eşlik ediyor.  Bu model tercihlerinize göre kombininizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlayan başörtü, şal ve eşarp modellerini de aynı ürün kategorisi içersinde satın almanız mümkün.

Deriler, nakışlar, şifonlar, fermuarlar, zincirler ve daha birçok kumaş ve aksesuar ile hareket ve zenginlik kazandırılmış olan tasarımları Tesettür Abiye adresinden uygun ödeme seçenekleri ile sipariş vererek anında sahip olabilirsiniz.

Tesettür Abiye Avantajları

Tesettür abiye Kayra markasına ait olan ürün yelpazesi içinde yüzlerce farklı tasarıma sizler için yer açtı. Özelikle markaya ait olan ürün gruplarının meraklıları ve markanın tasarımlarını beğenenlere özel olarak listelenen ürünler içinde beğeninize hitap eden model, renk ve desen seçiminizi yaparak ürün ya ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Siteden gerçekleştireceğini Kayra marka ürün alımlarını da kredi arktı ile tek çekim ya da taksit avantajından faydalanmanız mümkün. Aynı zamanda dilerseniz ürün ya da ürünlerinizin adresinize teslimat sırasında kapıda da ödemenizi yapabilirsiniz.

Siteye ücretsiz üye olarak koleksiyona yeni eklenen ürünler, kampanya ve özel indirimler ile ilgili olarak anıdan bilgi sahibi olmanız mümkün. Kayra markasının ürünlerine ulaşarak koleksiyon parçalarını inceleyerek anında sahip olabilmek için http://www.tesetturabiye.com/kayra adresini ziyaret etmeniz yeterli. Beğeninize hitap eden ürün alımlarınızda ayrıca ücretsiz değişim ve iade hakkını da tüm müşterilere sunuyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir