2015 Tesettür Giyim Modası

22 Ekim 2014 Çarşamba, 00:09
Reklam

2015 tesettür giyim modelleri arasında hızlı bir ilerleme sağlayan tasarımlar feraceler,tesettür abiye modelleri kaplar ve bunun yanında tunik modelleri oldu.Çünkü bu saymış olduğumuz modeller hem kullanışlı hem de şık modeller olup tesettürlü bayanların çok hoşuna gitti. Özellikler feracelerde kullanılan kumaşlar ve vücut hatlarını belli etmemesi son iki yıldır büyük bir şekilde tesettür giyimde yerini almasını sağladı.

Diğer taraftan eşarplarda tesettür giyimde büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Çünkü satın almış olduğunuz pardesü,kap ,abiye veya ferace hangisi olursa olsun bu modelleri tamamlayacak olan şık bir eşarp modelidir. Bu sebepten yine son yıllarda çok şık eşarp modelleri piyasaya çıktı. eşarp markaları olarak ise karaca,pierre cardin,armine,vakko gibi eşarp markalarını sayabiliriz.

Şık bir pardesüyu tamamlayacak olan şık bir eşarpın yanında güzel bir çanta ile de dekor tamamlanmış olur. Hemen hemen bir çok tesettür giyim markasının üretmiş olduğu güzel kombin oluşturacak şekilde yeni çanta modelleri bulmanız mümkündür. Mesela Setrms,Tuğba giyim,Tekbir giyim,Armine giyimin şık güzel bir kombin oluşturabileceğiniz çanta modelleri bulmanız mümkünüdür.

Tesettür giyimde yukarıdaki modellerden şık kombinler oluşturarak gerek günlük hayatta gerekse de özel günlerinizde giyebileceğiniz yeni moda tasarımlar oluşturmanız mümkündür.Bu açıdan tesettür giyime ait farklı modelleri bulup inceleyebileceğiniz pardesutesetturgiyim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şayet kendiniz güzel ve farklı kombinler oluşturamıyorsanız tesettür giyim firmalarının oluşturmuş oldukları kombinleri deneyebilirsiniz. Bir çok tesettür giyim firması gerek online satış mağazalarında gerekse de resmi facebook sayfalarında şık kombinler okuşturarak sevenleriyle buluşturuyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...