Ankara Çankayada Kreş Anaokulu ve Yaz Okulu Arayanlara Tavsiye

21 Mart 2018 Çarşamba, 12:58
Reklam

Çankaya Çılgın Yunuslar Anaokulu kreş ve yaz okulu, Ankara çankayada kreş(3-6 yaş arası çocuklarımız için) hizmeti veren anaokulumuz Çılgın Okul Öncesi Eğitim Kurumları bünyesindedir. Anaokulumuzda verilen eğitim sistemimizde önceki yıllarda uyguladığımız montessorireggioemilia etkinliklerinin yanı sıra atölye sistemi uygulanmaktadır. Atölye sistemimizde çocuklarımıza doğa atölyesi, yapı inşa atölyesi, hobi atölyesi, bilim atölyesi, sanat atölyesi, masal atölyesi yer alırken branş, satranç, değerler eğitimi ve ilkokula hazırlık eğitimi de verilmektedir.

Ankara’da çankaya anaokulu ihtiyacının en çok karşılaşıldığı bir ilçemizdir. Bu bölgede yer alan kurumsal anaokullarından biri olan okulumuzun en önemli özelliklerinden biri de okul aile iş birliğini önde tutuyor olmasıdır. Bu anlamda okulumuz rehberlik servisi ve idaresinin belirli periyotlarla (Haftalık, aylık) gerçekleştirdiği bilgilendirme, iş birliği, fikir alış verişi gibi toplantılar ve seminerler düzenlenmektedir.

Anaokulu ve Rehberlik Hizmeti: Aile Katılımı, danışmanlık süreci

Ayrıca okul bünyesinde yer alan uzman aile danışmanları, psikolog ve çocuk gelişim uzmanlarıyla her an ulaşılabilir bir rehberlik hizmeti sağlanmaktadır. Rehberlik servisinin kontrolünde gerçekleştirilen çocuklarımızın gelişim testleri ve sonuçları ile çocuklarımızın gelişimi görülmekte ve bunların sonuçlarına göre eğitim süreci şekillenmektedir.

Ayrıca çocuklarımızın ev ve okul arasındaki ulaşımlarını sağlayan servis ve yardımcı servis personelleri kurum personelidir.

Daha detaylı bilgi almak için okulumuzun web adresini http://www.cilginokuloncesi.com/okul_detay.php?okul_id=1ziyaret edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...