Baby Shower Fikirleri

28 Temmuz 2017 Cuma, 14:13
Reklam

Hadi kızlar toplanın baby shower partimiz var diye başlar heyecanlı anlar. Ailenin en mutlu anı bebek yoldadır. Hazırlıklar yapılmalıdır. İşte bu noktada güzel bir organizasyon geleneği devreye girer baby shower.

Toplum kültürümüzde evlenen, çocuğu olan her çift için yardımlaşma her zaman vardır. Bu gelenek sayesinde yüksek masraflı bir dönem kolayca geçilir. Ayrıca tüm ihtiyaçların belirlenmesi ve alışveriş yükü de paylaştırılır.

Bu gelenek son yıllarda Amerika’dan gelen bir isim ile anılsa da içerik aynıdır. Bebek olacak ve hazırlık yapılmalı. Bu parti bir yandan da anne için bekârlığa parti gibi çocuksuz günlere veda gibidir.

 

Organizasyon yapılırken birçok baby shower fikirleri oluşur. Kimi zaman sadece aile çevresinde evde yapılırken bazen de tüm yakın dostlarında katılımı ile büyük ve özel mekânlarda yapılabilir.

Büyük organizasyonlar için bu hizmeti veren firmalardan da destek alınabilir.

Amaç yardımlaşmak olunca ihtiyaç listesi düzenlenir ve işbölümü çerçevesinde hediye olarak alınır. Bu süreç klasik yöntemler ile oldukça zahmetlidir. Liste hazırlanacak ve alışveriş yapılacaktır. Her mağaza da tüm ürünlerin bulunmadığı hesaba katılırsa zor bir süreçtir.

Birçok alanda hayatımıza kolaylıklar getiren internet ortamı da benzeri şekilde hizmetimizdedir. Birçok alternatif sitelerde bu hizmetler verilmektedir.

2012 yılının Nisan ayında faaliyete başlayan Bebegiminlistesi sitesi ile zevkinize uygun ürünler ve onlarca kaliteli markayı barındıran yapısı ile tüm talepleri kısa sürede karşılayacak faaliyete sahiptir.

 

 

 

Sitede doğum hastane çantası modellerinden, kıyafetlere, anneye özel ürünlerden doğum sonrası kullanılacak eşyaya kadar onlarca farklı kategoride ürünler bir tık ötede sunulmaktadır. Tüm ürünler iade garantili olup beğenilmediği durumda şartsız olarak iade alınmaktadır.

Yapacağınız organizasyon türü ne olursa olsun ihtiyacınız olan tüm ürünlere tek bir siteden ulaşmanız gerek zaman gerekse de maliyet açısından avantajlı olacaktır.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...