Bebek Arabası Nasıl Seçilir

02 Ocak 2018 Salı, 13:36
Reklam

Bu yazımda bebek arabası seçerken nelere dikkat edilir, en iyi bebek arabası hangisidir? gibi sorulara cevap vereceğim. Günümüzde bu kadar çok bebek arabası markasının olması ister istemez kafamızı kurcalıyor. Seçerken kara kara düşünüyoruz fiyatlarda ortada, eskiden bir kaç tip olan bu meretler şimdi çeşit çeşit sunularak her bütçeye hitap ediyor. Bu yazımda vereceğim püf noktalar hayat kurtarır cinsten, bir kere mağazaya giderken ne istediğinizi bilerek gideceksiniz.

En İyi Bebek Arabası Çeşitleri

en iyi bebek arabası

6 çeşit bebek arabası çeşidi olsa da sizi ilgilendiren sadece 3 tanesi üzerinden açıklamaya çalışacağım. Bu 6 çeşidi aşağıda veriyorum fakat bunlardan en çok bizi ilgilendirenler travel, standart ve şemsiye tipi bebek arabaları olmaktadır.

  • Travel Sistem Bebek Arabası
  • Standart Bebek Arabası
  • Şemsiye Tipi Bebek Arabası
  • Üç Tekerlekli Bebek Arabası
  • İkili Bebek Arabaları
  • Bebek Arabası İskeleti

Şimdi gelelim bu çeşitlerden hangisini seçmenin mantıklı olduğuna, bir kere ikiz çocuğunuz yada aralarında 1-1.5 yaş fark olan çocuklarınız yoksa ikili bebek arabalarını eleyin. Üç tekerlekli bebek arabaları ise kötü arazide avantaj sağlamaktadır. Bebek arabası iskeleti ise sadece iskelet satın alıp daha sonra tıpkı lego gibi puset tarzı elemanları monte edebileceğiniz bir bebek arabası çeşitidir.

En İyi Bebek Arabası Seçimi Nasıl Yapılır

İşte buraya çok dikkat, şimdi anlatacaklarım çok önemlidir. Burada size insiyatif alıp karar vereceğiniz iki seçenek bırakıyorum.

  1. Travel Sistem Bebek Arabası Tercihi
  2. Standart Sistem Bebek Arabası ve Şemsiye Tipi Bebek arabası tercihidir.

Bunlar ne anlama geliyor, şimdi eğer her türlü şeyden muaf olmak istiyorsanız. Yani puset, bebek arabası tarzı bebek araç gereçlerini bir seferde alayım, hallolsun kafam rahat olsun diyorsanız o zaman travel sistem bebek arabası tercihi sizin için idealdir. Fakat bu yol pahalı bir yoldur, maalesef travel sistem bebek arası fiyatları 1500 liradan başlamaktadır. Çok kalite bir ürün almak isterseniz 3000 TL üstünü gözden çıkarın derim.

Gelelim ikinci tercihe eğer standart sistem bebek arabası alırsanız bu size daha uyguna gelecektir. Bu araba ile bebeğinizin ilk 6 ayı idare edip daha sonra çok sağlam, pahalı bir şemsiye tipi bebek arabası satın alabilirsiniz. Ne de olsa eninde sonunda şemsiye tipi bebek arabasına döneceksiniz. Kaçınılmaz olan şemsiye tipi bebek arabasını her türlü alacağınızdır. Çünkü pratik, hafif ve kullanışlıdır, bu iki seçenekten hangisini istiyorsanız onu seçin. En iyi bebek arabası sizin tercihinizi en iyi karşılayan bebek arabasıdır. Daha fazla bilgi için sitemize göz atın;

En iyi bebek arabası konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız kilosorunu.com

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...