Bebek ve Genç Odaları İçin Fonksiyonel Ürünler

25 Şubat 2019 Pazartesi, 11:52
Reklam

Bebek odası mobilyaları ebeveynler için de bebek içinde oldukça önemlidir. Bebeğin eşyalarını rahatça yerleştirebilecek ergonomik yapıya sahip kullanışlı bebek odası ürünleri ailelerin daha rahat bir süreç geçirmelerine olanak sağlıyor. Tüm anne babalar çocuklarının dünyaya geldiklerinde şık ve kullanışlı mobilyalarda zaman geçirmesini istiyor. Bu nedenle bebek dünyaya gelmeden çok önce mobilyalar için araştırmalar başlıyor.

Bebek ve genç odalarında tasarım kadar ürünlerinin kullanışlılık faktörü de en önem verilen noktalar içinde. Özellikle bebekler için kazalara karşı hassas tasarlanan mobilyalar bu riskleri ortadan kaldırıyor. Aileler de gönül rahatlığı içinde bebeklerini odasında bırakabiliyor. Alan faktörü bebek odası takımı seçimlerinde dikkat edilen diğer bir nokta. Bebek için ayrılan her oda farklı ölçülerde olduğu için mobilyaların ölçüleri aileleri endişelendiriyor. Beğenilen bazı bebek yatakları alana uygun olmadığı için alınamıyor. Bu konuda özel tasarım çözümleri sunan Asortie Mobilya ile iletişime geçebilir ve bebeğiniz için beğendiğiniz takımı alanınıza uygun ölçülerde satın alabilirsiniz.

Bebeğinize kanserojen maddeler içermeyen kaliteli kumaş ve boyalar ile üretilen bir bebek odası mobilyası satın almak için Asorite Mobilya en doğru adres!

 

Genç Odası Tercihi

Genç odası takımları bebek odası mobilyalarına oranla daha farklı tasarımlara sahip olur. Yetişkin olmaya başlayan tüm çocuklar evlerinde kendilerine ait bir alan isterler. Arkadaşları ile vakit geçirebilmek ve tek zaman geçirebilmek adına genç odası seçimi önemlidir. Genç odası mobilyaları yatak, dolap, çalışma masası şifonyer ve kitaplıktan oluşur. Çocuğunuz doğal ahşaptan üretilen genç odası mobilyaları ile uzun yıllar ferahça kendine zaman ayırabilir. Fonksiyonel özelliklere sahip genç odaları şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor.

%100 kullanıcı memnuniyeti sunan, çocuğunuzun konforlu zaman geçirmesine olanak sağlayan, ergonomik, dayanıklı, şık ve çok amaçlı genç ve bebek odaları Asortie Mobilya’da sizleri bekliyor. Talebinize göre klasik ya da modern tasarımlara sahip, uzun yıllar kullanılabilecek yüzde yüz ahşaptan üretilen Asortie bebek ve genç odaları evinize en uygun renk ve ölçülerde size ulaşıyor.

Asortie.com üzerinden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz: https://www.asortie.com/bebek-ve-genc-odalari

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...