Beşik Modellerinde Farklı Çözümler

11 Haziran 2018 Pazartesi, 16:11
Reklam

Bebek bekleyen anne babaların en büyük isteklerinden biri de bebeğinin rahatı ve konforudur elbette. Bebek dünyaya gelmeden tüm hazırlıklar en ince detaya varana dek özenle hazırlanır. Bu hazırlık anneler için daha derin ve farklı anlamlar taşımaktadır. Döşeğinden, nevresim takımına, oda rengine hatta yastığın yumuşaklığına kadar her detayla anneler ilgilenirler. Beşikler de bu hazırlıklar içinde önemli bir yer tutmakta. Beşiğin en doğalı ve en sağlıklısı elbette doğal ağaçtan üretilen beşiklerdir. Ladin, çam, meşe, ceviz, gül vb. gibi ağaçlar kullanılarak üretilen beşikler su bazlı boya veya cilalar ile hazırlanarak satışa sunulmakta. Su bazlı boyaların bebeğinizin sağlığı açısından önemli olduğunu göz ardı etmemek gerekli. Ahşap beşiklerin sağlıktan ayrı bir artısı da dayanıklı ve sağlam olmasıdır diyebiliriz. Sunta beşikleri bu konuda asla tercih etmemenizi önemle hatırlatmakta fayda var. Sunta hem dayanıksız hem de artık mobilya parçalarının birleştirilmesi ve sıkıştırılması ile oluşan bir malzeme olduğundan fiyatları da oldukça ucuzdur.

Ahşap Bebek Beşiği

Ahşap Beşik Modelleri

Beşik fiyatları konusunda dikkat etmeniz gerekenler malzeme kalitesi, fonksiyonellik ve dayanıklılık olmalıdır.Beşik satın alırken büyüyebilen ve/veya bebeğiniz büyüdüğünde de kullanabilmesi için yatak olabilen modeller tercih etmeniz bir taşla birkaç kuş vurmanız adına önemli bir nokta. Beşik alırken önceliği sadece fiyat olarak düşünürseniz bu biraz hatalı bir davranış olabilir. Bahsettiğimiz noktaları da göz önüne aldığınızda hem daha kaliteli hem de daha uzun süre kullanılabilecek bir ürün almış olursunuz.

Beşik Fiyatları

Beşiklerin ölçüleri ihtiva ettiği modüllere göre değişkenlik gösterebilmekte. Alt değiştirme ünitesi, bebeğinizin elbiseleri için dahili bir dolap veya çekmeceler gibi bölümler bu ölçüye etki edebilmekte. Bunlara ek olarak beşik parmaklıklarının ve beşik zeminin yükseltilip alçaltılabilir olması da kullanım kolaylığı açısından ayrı bir avantaj olacaktır. Bebeğinizin kullandığı tüm eşyaların bir arada olması sizin daha az yorulmanız açısından faydalı bir durumdur. Bebeğinizi sallamak sizin için zor bir işse sallanan beşikler de bu konuda iyi bir çözüm olabilir.

Beşik Modelleri
Beyaz Ahşap Bebek Beşiği

 

 

Ahşap yani doğal ağaçtan üretilen beşikler için fazla bir bütçe ayırmadan rahatça satın alabileceğiniz işini iyi yapan bir mobilya firması arıyorsanız Plato Mobilya’yı öneriyoruz. Evinize kadar gelip ücretsiz keşif ve sonrasında size özel olarak üretim yapan bir firma Plato. Beşik modellerini görmek ve sipariş vermek için https://www.platomobilya.com/bebek-besikleri-modelleri-ve-fiyatlari bu sayfayı tıklayarak sitelerine ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...