Botoks İle Dudak Çevresi Kırışıklıkları Giderme?

06 Aralık 2016 Salı, 16:00
Reklam

Yaşlılığın gözle fark edildiği ilk bölge göz kenarlarıdır. Çünkü burada zamana bağlı olarak halk arasında kazayağı denilen çiziklikler meydana gelir.

Göz kenarlarında başlayan bu etki zamanla dudakların kenarlarında da görülmeye başlayacaktır. Bunun nedeni ise dudak kenarlarında mimiklerin oldukça fazla kullanılması ve de yaşa bağlı olarak çizgilerin oluşmasıdır. Bu çizgiler dudağın üst kısmında ve de dikey şekilde meydana gelirler dudak kenarlarında ise özellikle gülümsemeye ve ya sigara gibi maddelerin kullanımına bağlı kırışıklıklar meydana gelebilmektedir. Dudak ve de göz kenarlarınızdaki bu kırışıklıkların tedavisinde artık ameliyatsız çözümlerde mümkündür örneğin bunlardan bir tanesi botoks uygulamasıdır.

Bursa Botoks uygulaması hem basit hem de oldukça etkili yöntemlerin başında gelir. Yaklaşık olarak 15-20 dakika bir süre içerisinde bu bölgelerdeki kırışıklıklar giderilir ve bu bölge gergin bir hale getirilir. Eğer ki bu işlem sırasında dudağın aynı zamanda dolgun olması tercih edilirse bu da dolgu enjeksiyonu yöntemiyle mümkün olabilmektedir. Bursa botoks merkezi bu uygulama için kesinlikle en ideal ortamdır ve tamamen hijyenik şartlarla botoks uygulaması yapılır.

Bursa Botoks uygulamasının tam olarak etkisini gösterme süresi 2 gündür eğer ki başka bir uygulama daha yapılacaksa bu uygulama da aynı zaman zarfı içerisinde kendisini belli eder. Botoks uygulamasında çok ince uçlu iğneler kullanıldığı için ağrı ve sızı gibi bir sorunla kesinlikle karşılaşmazsınız.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...