Bursa Buz Lazer Epilasyon

06 Aralık 2016 Salı, 15:53
Reklam

Özellikle bayanların en çok sıkıldığı şeylerin başında istenmeyen tüyler gelir. Bunun için her türlü yöntem deneniyor olsa da doğal yoldan tüylerle mücadele edebilmek

oldukça zordur.  Üstelik burada kullanılan yöntemler ağda yapmak, traş olmak ve cımbız olduğu için aynı zamanda acılı ve sıkıcı bir süreç yaşanır. Böyle durumlarda yapılacak en güzel çare lazer operasyonlardır ve son dönemdeki farkındalıklara bakarsanız da talebin bir hayli fazla oranda artmış olduğunu görebilirsiniz.

 

Örneğin Bursa lazer epilasyon hizmetinin eskiye nazaran daha fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz. Lazerdeki prensip tüyün köküne kadar inerek onun yok edilmesidir.  Yöntem yaklaşık olarak 1990 yılından bu yana uygulanmaya başlanmıştır. İlk yıllarda pek sıcak bakılmasa da zamanla en fazla tercih edilen seçenek olarak belirlenmiştir.  Lazer epilasyon fiyatları çıkmış olduğu dönemden bu zamana kadar oldukça da ucuzlamıştır. Bu sayede hizmetten faydalanabilmek için pahalı ücret bahanesi ortadan kaldırılmıştır.

 

Epilasyon işlemi sırasında iyi bir cilt uzmanı size ne yapılması gerektiği konusunda bilgi verecektir. Cihaz yardımıyla cildinize gönderilmiş olan bu lazer enerjileri sayesinde tüyün köküne kadar inilmektedir.  Lazer epilasyonun birkaç seans sürmesinin nedeni ise bu lazerin yalnızca uzayan tüyler üzerinde etkili olduğudur ve birkaç seans sonrasında yeni çıkan tüylerde yakıldığı için artık tüylenme sorunu yaşanmayacaktır. Lazer türlerine baktığımızda da birkaç farklı çeşidini görebilirsiniz.

 

Bu gelişen teknoloji sayesinde insanlarda tüylenme sorunundan hızlı bir şekilde kurtulmuş olacaktır.

Ayrıca Bursa buz lazer epilasyon sayfasına da bakabilirsiniz

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...