Bursa Nilüfer Konut Projeleri

02 Şubat 2018 Cuma, 12:10
Reklam

3.900 m2’lik bir alana konumlanan 2+1 normal, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleriyle Silva Balat; yaşamın her anına uyum sağlayabilen, modern ve samimi hatları, her nefeste ormandan gelen taptaze kokuyu hissedebileceğiniz geniş balkonları, her karesinde keyifle vakit geçirebileceğiniz A sınıfı kalite ve malzeme ile şekillendirilen mekanları, her zaman genç ve yaşanılası sosyal tesis alanlarıyla bir marka proje ve yine Alpiş İnşaat güveni ve kalitesi ile Bursa Nilüfer Konut Projeleri arasında yerini alıyor.

Bursa’nın yeni gözdesi Balat mahallesinde, ulaşıma alışverişe eğlenceye doğaya kısacası hayata yakın mükemmel konumuyla Alpiş İnşaat Silva Balat Evleri Bursa Nilüfer Konut Projeleri arasında dikkatleri üzerine çekiyor. Balat’ın en temiz havasına sahip en yüksek noktasında balat ormanına komşu Silva Balat, doğanın hemen yanı başında yepyeni bir başlangıcın kapılarını aralıyor. 3.900 m2’lik bir alana konumlanan 2+1 normal, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleriyle Silva Balat; yaşamın her anına uyum sağlayabilen, modern ve samimi hatları, her nefeste ormandan gelen taptaze kokuyu hissedebileceğiniz geniş balkonları, her karesinde keyifle vakit geçirebileceğiniz A sınıfı kalite ve malzeme ile şekillendirilen mekanları, her zaman genç ve yaşanılası sosyal tesis alanlarıyla bir marka proje ve yine Alpiş İnşaat güveni ve kalitesi ile Bursa Nilüfer Konut Projeleri arasında yerini alıyor.

Bursa Nilüfer Konut Projeleri seçeneklerimiz ile sizlere sunduğumuz Silva Balat projesi yapacağınız yatırımda büyük ölçüde kar elde etmenizi sağlamaktadır. Böylelikle doğru bir yatırım tercihinde bulunabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...