Burun Tıkanıklığı İçin Bitkisel Öneriler

29 Mayıs 2015 Cuma, 00:52
Reklam

Burun tıkanıklığı günümüz insanlarının çok karşılaşmış olduğu ve bir takım sıkıntıları yaşadığı sorunlar arasında yer almaktadır. Bu sağlık sorunu ile karşı karşıya kalan bir birey, ciddi anlamda sıkıntılar çekebildiği gibi günlük faaliyetleri de bir o kadar zor olabilmektedir. Yalnız sizlere önerecek olduğumuz ve evde uygulamasını yaparak bir nebze dahil olsa bu sorundan kurtulmanızı sağlayacak olan çörek otu ve soğan, kısa sürelide olsa tedavi niteliğinde olabilecektir. Burun tıkanıklığına ne iyi gelir sorusunun yanıtı için yazımızı okumaya devam edin.
Çörek Otu: Yemeklerinize katarak tüketecek olduğunuz bu besin sizlere her zaman yardımcı olabildiği gibi etkisini biraz geç görmenizi sağlayabilir. Ancak kesin olarak bir çözüm sunmasa bile burun tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun cevabını almanız için yeterli olacaktır.
Soğan: Günümüz bitkileri arasında yer alan ve yemeklerimizden eksik etmediğimiz besin olan soğan, koklandığı takdirde burun tıkanıklığı nasıl geçer sorusunun yanıtını bizlere verebilmektedir. Öncelikli olarak çok aşırı ve derin bir nefes ile koklamayın. Bu burun tıkanıklığı‘nın yanı sıra sizlerin acı çekmesine kadar sorunlara yol açabilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...