Çalışma Saatlerinizi Kendiniz Belirleyin

19 Nisan 2017 Çarşamba, 16:48
Reklam

Boş zamanınız varsa geliriniz yetmiyorsa ek gelir etmek amaçlı olarak, belli saat aralığında çalışmak istemiyorum çalışma saatlerini kendiniz belirleyerek yapacağınız karlı işler bulunmaktadır. Bu işlerden biri Avon ürünleri satmaktır. Hiç bir sermaye koymadan, hiç bir riski göze almak zorunda olmadan Avon ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi de kendiniz belirlersiniz, kazancınızı da kendiniz belirlersiniz.

Nasıl Kayıt Olunur?

Avon ürünleri satmak için Avon temsilcisi olmak yeterli. Bunu yapmak için internetten arama motoruna avona kaydol demeniz yeterli. Karşınıza gelen sayfayı tıklayarak içine girdiğiniz zaman temsilci ol linkini tıklayarak gerekli bilgileri doldurduğunuz takdir de temsilciliğiniz kısa sürede onaylanır ve bulunduğunuz bölgede ki en yakın bölge temsilcisi size ulaşır ve tarafınıza avon kataloğunu ulaştırır. Katalog elinize ulaştıktan sonra hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Avon networking sistemi ile çalışan eski ve köklü bir firmadır. Ürünleri satmakta zorlanmazsınız, kendinize alacağınız ürünleri de indirimli alarak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. onlinetemsilcikayit.com sitesine girerek de avon temsilcisi olunmaktadır. Yani bu siteye girerek hemen temsilci olunarak hemen çalışmaya başlamak ve kazanmak mümkün.

Ne Kadar Kazanılır?

Avon temsilcisi olduktan sonra elde edilecek kazancı temsilci kendi belirler. Çalışma saatlerini temsilciler kendi belirlediği gibi kazançları da kendi belirler. Ne kadar çok satış yapılır ise kazanç oranı o kadar artar. Belli bir limitin üstünde yapılan satışlarda ekstra hediyeler de kazanılmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...