Çocuklar İçin Şişme Havuzlar

08 Haziran 2014 Pazar, 21:06
Reklam

Herhalde su ile oynamayı sevmeyen çocuk yoktur. En huysuz en mutsuz anlarında bir çocuğu veya bebeği havuz veya denize soktuğunuzda yüzü gülmeye ve eğlenmeye başlar. Tabi maalesef ülkemizin her köşesinde denize girmek veya çocukların yüzmesine uygun sağlıklı havuzlar bulmak mümkün değil.

İşte hem ailecek hem de çocukları ile havuz keyfi yaşamayı isteyip de fırsat bulamayan anne ve babalar için bu imkânı sağlayacak şişme havuzlar en fazla ürün çeşidi ve en uygun fiyatları ile artık ülkemizde de satışa sunulmaktadır. İnternetten alışveriş sitelerinin de devreye girmesi ile artık bu şişme havuzlara sahip olmak iyice kolaylaşmıştır. www.candaoyuncak.com gibi güvenli oyuncak sitelerinden hem çocuklar için hem de ailecek girebileceğiniz büyük boyutlu İntex şişme havuzlar ve benzeri ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Şişme havuzlar genelde 3 ana kategoriye ayrılır.

1-) Bebek Şişme Havuzları

2-) Çocuk Şişme Havuzları

3-) Aile Şişme Havuzları

Bebek şişme havuzları genelde çok az derinliğe sahip, gölgelikli ve yumuşak tabanlı olurlar. Bebeğinizin şişme havuzlarsa su ile oynamayı çok seveceğine emin olabilirsiniz. Çocuklar için şişme havuzlar ise özellikle daha fazla eğlence kazandırmak için birden fazla çocuğun içerisine girebileceği büyüklükte dizayn edilirler ve derinlikleri ona göre ayarlanmıştır. Hatta yeni gelen İntex şişme havuz modelleri içerisinde adeta bir Aquaparka benzeyen içerisinde kaydırak, fıskiyeler ve su oyunları aktiviteleri bulunan çok ama çok eğlenceli şişme havuzlarda bulunmaktadır.

Şişme havuz fiyatları 2014 yılını baz alırsak 30 TL gibi fiyatlarla başlayan bebek havuzları, profesyonel boyutta büyük aile havuzlarına gelindiğinde 400 TL gibi fiyatlara yaklaşmaktadır. Ancak ortalama bir şişme havuzun fiyatı 70-120 TL arası değişebilmektedir. Yüksek kaliteli, patlamaya ve yırtılmaya karşı geliştirilmiş özel malzemelerden üretilen İntex şişme deniz ürünleri ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biridir. Tabi her güzel şeyin bir kusuru olur mantığı ile eğer çocuğunuz için veya ailecek girebileceğiniz orta boyutlarda bir şişme havuz satın almak istiyorsanız bu havuzu doldurmak için gerekli suyu ve bu havuzda kimseyi rahatsız etmeden oynayabileceğiniz bir alanı temin etmek zorundasınız.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...