Çocuklara Baharlık Giysiler

03 Mayıs 2014 Cumartesi, 17:51
Reklam

Mothercare’de yeni sezon kız bebek modası; Harajuku, Santa Cruz, Guatemala ve South Beach olarak 4 farklı tema ve tarza sahip koleksiyonlarla sunuluyor.

Harajuku koleksiyonu; hareketli bebeklere evde ve misafirlikte şıklıklarından ödün vermeden, rahatça oyun oynayabilmeleri için hazırlanıyor. Eğlenceli, heyecanlı ve renkli tonlarıyla adeta oyun zamanı için tasarlanan koleksiyon, kolay giyilen ve kullanışlı parçalardan oluşuyor. Özellikle, koleksiyona ait t-shirt’ler ve pembe kot ceketler moda ikoni annelerin kalbini çalıyor. Santa Cruz koleksiyonu; yumuşak örgüler, toprak renkleri, taşlanmış kot kumaşları ve işlenmiş desenlerle kaplanmış heyecan verici doğa temalarından esinlenen ürünlerden oluşuyor. Guatemala koleksiyonu; Güney Amerika’nın capcanlı işlemelerinden ve hayat dolu baskılarından esinlenilerek yaratılıyor. Bu koleksiyon, güçlü bir renk paletine sahip olmanın yanında, dokuma kumaşlarıyla da fark yaratıyor. South Beach koleksiyonu; sakin ve yaza uygun renkleriyle, pastel sarılar ve pembelerle dolu… Süslü annelerin süslü bebekleri; hem tiril tiril hemde şık elbiselerle tatilde ve her yerde göz kamaştırıyor.

Mothercare’de yeni sezon erkek bebek modası ise; Out of the Jungle, Trucking ve Insects olarak 3 farklı temaya sahip koleksiyonlarla sunuluyor.

Out of the Jungle koleksiyonu; turuncu, yeşil, sarı, gölgeli maviler ve taş renkleri gibi sıcak tonlara sahip olmakla birlikte eğlenceli grafiklerden, kurbağa ve maymun gibi orman temalı canlılardan esinlenilerek tasarlanıyor. Trucking koleksiyonuna; deniz mavisi, kırmızı, yeşil, sarı, gri ve beyaz tonları hakim ve baskılarda, iş makineleri, plakalar ve yol işaretleri kullanılıyor. Insects koleksiyonuna ise; açık yeşil, mavi ve taş renklerinin tonları hakim olup desenlerde spor yapan böcekler ve temalı grafikler kullanılıyor.

Mothercare ile İlkbahar / Yaz çocuk modası

Mothercare’de yeni sezon kız çocuk modası; Tokyo, San Francisco ve The Peru olarak 3 farklı temaya sahip koleksiyonlarla sunuluyor.

Tokyo koleksiyonu; 2012’de oyun zamanlarını daha da eğlenceli bir hale getirmek için tasarlanıyor. Sakin gri tonların arasından fışkıran renkler, gösterişli grafikler ve aplikeler, çiçek temalarıyla birleştirilerek, spor ve feminen bir görüntü sunuyor. San Francisco koleksiyonu; 1970’lerin eskitilmiş kot kumaşları ve retro çiçekli desenlerinden esinlenilerek yaratılıyor. Sakin, yumuşak, toprak renkleri bu koleksiyonu her daim şık ve giyilebilir kılıyor. The Peru koleksiyonu; capcanlı kırmızıları, mavileri ve yeşilleri; toprak renkleriyle birleştiriyor ve herkesin zevk alabileceği birer hikâyeye dönüştürüyor. Bu koleksiyonda en büyük detay işlemelerde ve heyecan verici süslemelerde gizleniyor.

Mothercare’de yeni sezon erkek çocuk modası ise; Sports Day, Safari, Ship A Hoy ve Santa Monica olarak 4 farklı temaya sahip koleksiyonlarla sunuluyor.
Sports Day koleksiyonu; retro çizgiler, takım renkleriyle; kırmızı, yeşil ve mavi tonlarında spor temalı ve rahat ürünlerden oluşuyor. Safarikoleksiyonu; kahverengi tonlarının yeşille muhteşem uyumuyla bütünleşiyor. Kamuflaj desenli pantolonlar, pötikareli uzun kollular ve temayla uyumlu üst giyim ürünlerinden oluşan bu koleksiyon, farklı kombinasyonlar yaratmaya olanak sağlıyor. Ship Ahoy koleksiyonu; deniz temasını benimsiyor ve minik denizciler yaratıyor. Ana renkler arasında klasik derin deniz mavisi, kırmızı ve beyazı bulunuyor. Klasik denizci temasına heyecan verici baskılar ve kombinasyonlar katılarak yaratılan koleksiyon yaz aylarının favorisi olacağa benziyor. Santa Monica koleksiyonu ise; pembe, yeşil, mavi ve taş renkleriyle harmanlanmış akıllı tasarımlar içeriyor. Retro, Kaliforniya ve Hawaii temalarından esinlenerek minik erkeklere yaz tatili havasını yansıtıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...