Daha Coşkulu, Daha Heyecanlı

16 Şubat 2018 Cuma, 15:48
Reklam

Müzik dinlemeyi kim sevmez ki. Herkesin müptelası olduğu bir şarkı ya da şarkıcı mutlaka vardır. Günlerce, aylarca dinlense de bıkılmayan hatta yıllarca varlığını koruyan binlerce şarkı her gün milyonların kulaklıklarında çınlıyor. İster spor yaparken ister yolculuktayken dinlenen bu şarkıların insan ruhuna da faydası büyük. Daha coşkulu ve daha heyecanlı zamanlar hep şarkılar, müzikler eşliğinde olur. Tubidy mp3 indirme sitesi de milyonlarca şarkı ve müziği barındıran, gününüze ritim katan muhteşem bir site. İsterseniz bu siteden şarkı ya da müzik dinleyebilirsiniz, isterseniz bilgisayarınıza, laptopunuza ya da telefonunuza indirebilirsiniz.

Müzik Herkesin Hakkı

En temel ihtiyaçlardan olan müzik dinlemek herkesin hakkı. Sitelere üyelik yaparak para ve zamandan kaybetmenize gerek yok. Çünkü Tubidy bir tık uzağınızda. Yalnızca giriş yapıp, unutulmaya yüz tutmuş nostaljik şarkılara bile ulaşmanız mümkün. Hayatınızda iz bırakmış milyonlarca şarkı, neşeli zamanlarınıza ritim katacak milyonlarca müzik sitede sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken bulduğunuz şarkı ya da müziği, müzik indir seçeneğinden listenize kaydetmek.

Partilerinizi Şenlendirin

Doğum günü, bekarlığa veda, düğün, gençlik partisi gibi onlarca toplantının müziksiz geçmesi düşünülemez. Çünkü bu partilerin amacı oynamak, dans etmek ve eğlenmektir. Tubidy sitesine bu partiler öncesi uğrayıp şarkı indir seçeneğinden bir liste oluşturmak gününüzü şenlendirecek. En sevilen poptan slowa kadar binlerce seçenek sizi bekliyor. Rengarenk balolarınız ve partileriniz, en yeni repertuarlar ile coşacak. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz bu günler için hemen Tubidy sitesine girip bir şarkı listesi oluşturun.

Bu Sitede Olmayan Şarkı Yok

mp3 indir şeklinde bir arama sonucu binlerce siteye ulaşmak mümkün. Ancak hiçbir site Tubidy kadar geniş bir yelpazeye sahip değil. Öyle ki Tubidy sitesinde bulunmayan şarkı ya da müzik henüz bestelenmedi. Bu site yerli ya da yabancı on binlerce şarkıyı barındırıyor. Hatta Kızılderili müzikleri gibi ruhu dinlendiren, ya da ders çalışmak için dinlenebilecek en güzel müzikleri bile bulmak mümkün. Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce, Japonya, Hintçe şarkı ve müzikler keşfedilmeyi bekliyor.

 

Eskilerden Kimleri Hatırlıyorsunuz?

Emel Müftüoğlu – Yine Kimlerin Ahı Tuttu şarkısını eskiler çok iyi hatırlayacaktır. Emel’in o naif sesi ile inanılmaz bir bütünlük vardı. Bir de Leyla şarkısı, unutulur mu?

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...