Dolap Kurulum Hizmetleri

10 Ağustos 2017 Perşembe, 17:33
Reklam

Firmamız bünyesinde tercih edebileceğiniz sınırsız raylı dolap, giyinme odası ve daha pek mobilya alternatifi bulunmaktadır. Tüm bu mobilyaların üretiminden tutun da evinize teslim edilmesi ve sonrasında garanti süresi boyunca gerekli bakım ve onarımları gibi tüm hususlar firmamızın garantisi altındadır. Sizlerin alışveriş için bizi tercih etmesi ile başlayan bu serüven, eşyalarınızı güzel günlerde kullanmanız ile devam edecektir.

Dolap Seçenekleri

Firmamız bünyesinde elbise dolabı, vestiyer, çekmeceler, şifonyer, komodin, gardırop, giyinme odası, takı dolapları ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Tüm bu mobilyalar arzu ettiğiniz gibi tasarlanacağı gibi, silerseniz katalogları inceleyerek zevkinize hitap eden ürüne en kısa sürede de ulaşabilirsiniz.

Firmamız alanında yıllardır hizmet veren profesyonel bir firma olarak müşterilerin tüm ürün taleplerine olumlu yanıt vermektedir. Siz dolabınızı hayal edin, biz yapalım.

Müşteri Dostu Politikalar

Firma olarak tüm ürünlerimizde en iyi ve en kaliteli ürünü müşteri  dostu fiyatlar ile sunmak için gayret gösteriyoruz. Ayrıca tüm raylı dolap ve giyinme odası gibi modeller insan sağlığına zararlı olmayan, alerjen ve kanserojen içermeyen ürünlerden üretilmektedir.

Ürünlerimiz ile yalnızca müşterilere en şık tasarımı ya da en kullanışlı ürünü değil aynı zamanda en sağlıklı ürünü sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede dolaplarınızı gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür.

Hızlı Teslimat

Satın almış olduğunuz ürünün türü ve stok durumuna size en kısa sürede ürünler teslim edilir. Bu kriterler gözetilerek önceden belirlenmiş olan teslimat tarihine sadık kalınır. Bu sayede sabırsızca bekleme süreci en kısa sürede sona erer ve ürünleri keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teslimattan önce ürünler kontrolden geçirilir ve eksiksiz olarak güzel bir şekilde ambalajlanır. Bu sayede ürünlerin zarar görmesi engellenir.

Montaj ve Kurulum

Adresinize teslim edilen ürünler montaj ekibimiz tarafından bizzat kurulur. Sizin belirlediğiniz şekilde odanıza yerleştirilen ürünlerin dekorasyonu ile de ilgilenir. Montaj ve kurulum aşamaları firmamız tarafından tamamen ücretsiz olarak ve profesyonel montaj ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Böylece kurulum işlemi sağlam bir şekilde ve süratle tamamlanır. Bu aşamada evinizin kirlenmemesi için de gereken önlemler alınır.

Eksik ya da Hatalı Ürünler

Kurulum aşamasında teslim edilen tüm ürünler gözden geçirilerek tekrar kontrol edilir. Nakliyat aşamasında ürünlerin zarar görme ihtimaline karşı bu kontrol şarttır. Kontroller esnasında ürünlerde kırık, çizik, eksiklik ya da yanlışlık gibi herhangi bir olumsuzluk fark edilmesi esnasında derhal gerekli girişimde bulunarak ürünler değiştirilir.

Garanti Süresi

Firmamızdan alınan ürünler için garanti süresi boyunca karşılaşılacak olan olumsuz durumlarla derhal ilgilenilir. Biz yalnızca ürünü satmaktan değil, sizin güvenle kullanmanızdan da sorumluyuz. Örneğin raylı dolap içindeki rayın bozulması vs. gibi durumlarda bizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Müşteri dostu politikalarımız sayesinde her an sizin yanınızda olmaya gayret gösteriyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...