El Gençleştirme Karşıyaka

06 Eylül 2017 Çarşamba, 22:55
Reklam

Lazerle El Gençleştirme Karşıyaka

Yüz bakımı her yüzyılda özellikle kadınların ilgi odağı olmuş ve çeşitli yöntemler ile bakım çareleri bulunarak, yaşlanma belirtilerin veya bir takım rahatsızlıkların neden olduğu cilt sorunlarının üstesinden gelinmiştir. Çok değil bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar yüzümdeki izleri azalta bildim ama ellerim yaşımı ele veriyor söylemlerini sık sık duymuşsunuzdur. Gelişen teknoloji, insanlardaki farklılıklarınızın artması gibi nedenler ile artık el bakımı da bayanların gözdesidir.

El Gençleştirme Karşıyaka

Cildimiz için ilk olarak yapılacak şey aslında çok basit, cildimizi nemsiz bırakmamak. Nemi sağlamak için ise bol su tüketmeli, nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalıyız. El Gençleştirme Bostanlı Güneş koruyucular da cilt sağlımız için oldukça önemli. Tüm dikkatli davranışlarımıza karşın ellerimizi yeterince koruyamamış veya mevcut durumdan yeterince tatmin olmamış isek başka bir seçeneğimiz daha var; Lazerle el gençleştirme yöntemidir.

İzmir Karşıyaka’da Hizmet veren Notox Estetik olarak Lazerle Ellerinizi gençleştiriyoruz. Bostanlı Lazer El gençleştirme firmamız, ayrıca Botox Dudak Doldurma, Botoks Kaş Doldurma, Botoks Kaş kaldırma, Botoks Yanak doldurma, Botoks Alın doldurma işlemleri de dermatolog hekim tarafından yapılmaktadır.

El Gençleştirme İzmir

Elinizin ihtiyacına göre lazer seçenekleri de değişiyor. Eğer ellerinizdeki lekelerden kurtulmak istiyorsanız Q-Switched Nd-YAG lazer iyi bir seçenek olabilir. Eğer amacınız ellerinizdeki kırışıklıkları azaltmak ise Plexr veya fraksiyonel lazerler devreye giriyor. 3 ila 5 seans arasında değişen uygulamalar ile çok iyi sonuçlar alınabiliyor. Gençlik aşısı olarak da bilinen hyalüronik asit enjeksiyonları da ellerinizin nem ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynuyor. İşlem öncesi kullanılan lokal anestezi kremleri sayesinde de tüm bu uygulamalar sırasında canınız yanmaz. Seanslar sonrası güneşten korunmak, çok sıcak su kullanmamak uygulamanın etkisini arttıracaktır.

Lazer Tedavisi İçin En Uygun Zaman Nedir?

Lazerle el gençleştirme tedavisi için en uygun zaman kış aylarıdır. Bunun sebebi ise güneş ışığıdır. Güneşin zararlı ışınları ile lazer ışınlarının aynı bölgeye teması cilt üzerinde yara oluşumuna sebep olabilir. Bu riski ortadan kaldırmak için güneşin zararlı etkilerinin az olduğu kış ayları, tedavi için en uygun zamanlardır.

Lazer Epilasyon Karşıyaka

Bostanlı Botoks işlemi yapmakta olan Karşıyaka Estetik Merkezi size bir telefon uzaklığındadır. Hemen arayın : 0 232 366 66 80 binlece mutlu müşterimizin arasına sizde katılın.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...