En İyi Hamile Pijama Modelleri

Hamile pijama modelleri elbette hamilelik sürecinde en çok önem verilmesi gereken konuların başında yer almaktadır. Bunun nedeni ise anne adaylarının vücutlarının çok hızlı bir şekilde gelişmesi ve değişmesidir. Bu nedenle öncelikle her an rahat olmak için mutlaka daha dikkatli bir şekilde hamile pijama seçimlerinizi doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Hamile pijamalarını seçerken her konuya ayrı ayrı özen göstermenizde fayda vardır. Çünkü bayanlar günlük yaşamda yani hamile değilken tercih ettikleri pijama modelleri ile hamile iken kullanmak üzer aldıkları giyim ürünlerini asla aynı olarak düşünmemelidir. Hamilelik zor ve zahmetli bir dönem olduğu için bu dönemde vücut rahatsız olabiliyor. Dolayısı ile hamileliğin ilk haftalarından son haftalarına kadar rahat ve aynı zamanda kendinizi güzel hissedebileceğiniz tarzda ürünler seçerek en iyi şekilde bu zorlu süreci daha kolay bir şekilde atlatmaya başlayabilirsiniz.

Hamile Pijama Alırken Tercih Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

İlk kez hamile olan bayanlar veya ikinci hamileliğini yaşayanlar bayanlar ilk olarak kendi vücut ölücülerine göre hamile pijama seçimlerini yapmaları gerekmektedir. Yani ne çok bol olacak şekilde ne de çok dar olacak şekilde bir tercih yapmak yerine tam beden ölçülerine uygun şekillerde tercihlerini yapmaları tavsiye edilir. Bu sayede her an daha rahat ve daha şık bir görünüme kavuşmanız da mümkün olacaktır.

Hamile pijama seçerken bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise kesinlikle görsellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü her ne kadar evde kullanılan bir giyim ürünü de olsa anne adayları evde de kendilerini her zaman şık hissetmek ister. Dolayısı ile şıklık ve estetiklik konusu asla göz ardı edilmemelidir. Dolayısı ile sevdiğiniz renleri ve yine sizler daha şık gösterecek modelleri tercih etmeniz gerekir. Bu sayede bayanlar psikolojik anlamda da kendilerini her zaman daha rahat bir şekilde hissedebilir. www.lohusahamile.com ve benzer birçok siteyi sizler için incelim artık pijama üreticileri eski klişe modellerden ziyade çok şık daha modern ve kullanışlı modeller üretiyor

Bu arada Mevsime göre hamile pijama seçimleri de yapmak çok önemlidir. Bunun nedeni mevsime göre bayanların her zaman rahat hissetmelerini sağlamak olmalıdır. Örneğin kış mevsimlerinde pamuklu ve sizi sıcak tutacak modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Özellikle kış aylarında geceleri havalar daha soğuk olduğu için mutlaka her zamankine göre daha kalın kumaşlardan üretilen hamile pijama modelleri tercih etmenizde fayda vardır.

En Güzel Lohusa Pijama Modelleri

Günümüzde yeni doğum yapan lohusa bayanlar için birbirinden şık ve estetik görünümlü lohusa pijama modelleri mevcuttur. Bu nedenle sizler de onlarca farklı modeller içinden kendinize en ideal olan modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapan bayanların hem çok rahat hissetmeleri hem de kendilerini çok daha şık hissetmeleri gerekmektedir. Günümüzde giyim tasarımcıları ise bu konuda lohusa olan bayanların ihtiyaçlarına tam manası ile cevap verebilecek modeller tasarlamaktadır. Dolayısı ile sizler de kendiniz için en iyi lohusa tasarımlarını rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

Lohusa pijamaların özelliklerine bakacak olursak;

İlk olarak bayanların rahat edebileceği şekilde üretilmektedir. Bunun nedeni doğum anında vücudun çok fazla yıpranmasıdır. Yani doğumda yorgun ve bitkin düşen vücutlar için hafif pijama modelleri üretilmektedir. Bu sayede her zaman kendi rahatınızı daha kolay bir şekilde koruma imkanına sahip olabilirsiniz. Lohusa pijama modelleri tek parçadan oluşabildiği gibi aynı zamanda da birkaç farklı parçalardan da oluşan modelleri mevcuttur. Bu parçalara bakacak olursak;

  • Şortlu modeller; daha çok yaz aylarında bayanların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Hem konforlu hem de estetik bir görünüme sahip olmasından dolayı bayanların ilgi odağı olmaktadır.
  • Tek parça gecelikler; lohusa pijama modelleri arasında öne çıkan ve bayanların severek kullandığı modellerden biri olma özelliğine sahiptir. Kolay kullanım imkanı sunduğu gibi ön kısımlarında bulanan düğme veya çık çıt detayları sayesinde çiçeği burnunda anneler bebeklerini çok daha rahat bir şekilde emzirme imkanına sahip olmaktadır.
  • Beli ayarlanabilir pijama modelleri; yeni doğum yapan annelerin karın bölgelerinde bulunan şişlik ve ödem ani bir şekilde geçmez. Bu nedenle bel çevresi daha geniş olmalıdır. Dolayısı ile yeni doğum yapan anneler için bel lastikli ve ayarlanabilir özelliklerde olan pijamalar çok daha ideal olacaktır. Anneler zamanla kilo vermeye başladıkları zaman bel lastiğini daha fazla inceltebilirler.