Ezgi Mola Oriflame Mart Kataloğu 2015 Yeni Yüzü

28 Şubat 2015 Cumartesi, 02:49
Reklam

Ezgi Mola Oriflame Mart Kataloğu 2015 Yeni Yüzü

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Ezgi Mola’yı sizlere Oriflame’in yeni yüzü olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğal İsveç kozmetiği Oriflame ürünlerini Oriflame Mart Kataloğu 2015‘te Ezgi Mola sizlere tanıtıyor.

Oriflame Kataloğu’ndan alışveriş yapmak için Oriflame’e üye olmanız gerekiyor. Oriflame üyeliği artık ücretsiz! Oriflame’e üye olunca kendi ürünlerinizi %30 indirimli alıyorsunuz, satış yaparsanız %30 kar elde ediyorsunuz, alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden yararlanıyorsunuz. Oriflame’den yapacağınız alışverişlerde ödeme süresi 21 gün. Ödemenizi anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden veya internetten danışman kodunuzla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oriflame’in ürettiği ürünler ve sunduğu kazanç fırsatları sizi düşünerek oluşturuluyor. Oriflame’de Avon’daki gibi bir satış yapma zorunluluğu yok. Bir kez üye olduğunuzda üyeliğiniz 1 yıl boyunca aktif oluyor. İstediğiniz zaman sipariş verebiliyorsunuz. 1 yıl boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak siliniyor. 1 yıl içerisinde tek bir ürün bile sipariş etseniz üyeliğiniz ücretsiz devam ediyor. Üyelik bedava ve hiçbir bağlayıcılığı yok. Eşsiz fırsatlar sunan Oriflame’e katılarak gerek kendi ihtiyaçlarınızı almak için olsun, gerekse satış yapmak için olsun, Oriflame Kataloğu’ndaki tüm ürünleri geliş fiyatına almanın avantajına sahip olabilirsiniz.

2015 Oriflame Kataloğu‘nu şimdi online inceleyin, Oriflame ürünlerini %30 indirimli satın almak için Oriflame Üyelik ve Kayıt Formu‘nu doldurarak Oriflame’e ücretsiz kayıt olun!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...