Fuar Organizasyon Ajansı; Bella Ajans

25 Aralık 2017 Pazartesi, 00:07
Reklam

 

Fuar sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş profesyoneller tarafından 2004 yılında kurulan Bella Ajans, müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak kendisine ilke edinmiş ve bu amaçla sektörel temele oturan bir yapı oluşturmuştur. Bu sektörel yapılanma, uzmanlaşmış hizmet departmanlarıyla desteklenmekte, sadece Türk yatırımcılarının değil aynı zamanda yurtdışında ülke tanıtımımızın gelişimine de katkı sağlanmaktadır.

Birçok ihracatçının ödemelerde gecikme yaşandığı gerekçesiyle eleştirilerde bulunduğu fuar hizmetleri , Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen fuar desteği yeniden yapılandırılıyor. Buna göre fuarlar tek tek ayrılarak her bir fuar için metrekare başına teşvik açıklanacak. Katılımın ispatlanması ödemeyi almak için yeterli olacak.

2004 yılından beri müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Bella Ajans, genç ve dinamik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen alan kurulumu, paket stand, özel stand, kongre altyapı hizmetleri, extra mobilya ve dijital baskı alanlarında kapsamlı hizmet vermektedir.

Müşterilerimizle “Projelerde Çözüm Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentilerini anlamak ve proje ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün ve hizmet sunmak temel amacımızdır.

1996’dan bugüne yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiğimiz bütün yerli ve yabancı organizasyonlardan kazandığımız fuar ajansı tecrübe ile birikiminizi bugünlere taşıdık. Bizi biz yapan değerlerimizi günün teknolojisi ile bütünleştirerek gücümüze güç kattık.

Düzenlendiği her sene sektörün yoğun ilgisiyle karşılanan, marka ve ürün çeşitliliğiyle ziyaretçiler için vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen fuar organizasyonlarıyla, yeni iş yılına mükemmel bir start vermeniz için;

Bella Fuarcılık, sizleri Türkiye’nin En Büyük Sektörel Fuarlarına davet ediyor!

Fuar Tanımı: Güvenlik ile ilgili her türlü ürünün, hizmetin, çözüm ve uygulamanın sergilendiği, dünyanın en önemli güvenlik firma ve markalarının tamamının yer aldığı, sektöründe sadece Türkiye’nin değil bölgenin en büyük güvenlik fuarı. Fuar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Kimler Katılıyor: Dünyanın birçok ülkesinden en önemli güvenlik firmaları, dünya çapındaki en büyük markaların temsilcileri, Türkiye’nin en büyük güvenlik firmaları, Distribütörler, en büyük üretici firmalar, RFID ve Kart firmaları vb. 2016 katılımcı listesini görmek için tıklayınız

 

Fuar Catering

Etkinlik ve fuarlarınızda catering talebinizi iletin,masa sayınıza göre uzman ekibimizle birlikte organize edelim. Tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Fuar Video Çekimi

2 Adet HD kamera ile çekim
Fuar alanında röportaj
Kurgu

Animasyon / Animatör

Animasyon, canlandırma demektir. Animatör, çeşitli sportif ve kültürel faaliyetlerle insanları neşelendirmeye çalışır.

 

Fotoğraf Çekimi

Katalog ve İnternet çekimleriniz için ihtiyacınız olan stüdyo ve outdoor fotoğraf çekimleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Model Temini

İnternet ve Katalog çekimleriniz için ihtiyacınız olan yerli ve yabancı model temini için bizi arayın size yardımcı olalım.

LCV Hizmeti

Davet ve Organizasyonlarınızda sektördeki tecrübemiz ve alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere profesyonel LCV ( Lütfen Cevap Veriniz ) hizmeti sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...