Her Davetiye Kendince Özeldir

11 Eylül 2017 Pazartesi, 22:41
Reklam

İnsanoğlu toplumsal bir varlıktır. Sevinçlerini, acılarını paylaşmak ister ki paylaştıkça da üzüntüler azalır, sevinçler çoğalır ki düğün, sünnet, özel kutlama, doğum, doğum günü gibi dönemlerde bu mutluluklarını paylaşma adına etkinlikler düzenler ve bu etkinlikleri duyurma adına da davetiye hazırlatıp, yolluyorlar.

Davetiye Çeşitleri

İşte bu çok özel günler için sevdiklerimizi yanımıza çağırır iken gönderilecek davetiyeler de etkinliğin durumuna göre farklılıklar gösterir.

Temel çeşitler ise şu şekilde sıralanabilir: Düğün davetiyeleri, nişan davetiyeleri, sünnet davetiyeleri, özel günler için hazırlanan davetiyeler, nikah davetiyeleri, kına kartları olarak sıralanabilir.

Bu davetiye türleri de kullanılan malzemeye göre kendi içinde değişiklikler arz eder ama ne olursa olsun, her davetiye kendi içinde özel ve özgündür.

Düğün Davetiyesi Bilinmesi Gerekenler  

Hangi nedenle olursa olsun, eğer bir davetiye siparişi verilecek ise öncelikle amacına uygun bir ürün tercih edilmeli. Örneğin nikah için olan ile kına için hazırlatılacak olan aynı kategoride yer almamalı yoksa amacına uygun olmaz.

Yine çevresel duyarlılık açısından bu tür ürünlerde geri dönüşümlü malzemelerden yapılan ürünlere sosyal sorumluluk babında yaklaşılarak tercih edilmeli.

Son olarak bu etkinlik sizin ve mutlaka sizden izler taşımalı, sıradan, basmakalıp bir ürün olmamasına özen gösterilmeli.

Davetiye Nereden En Doğru Biçimde Temin Edilir?

Nitekim tüm bu bilgiler doğrultusunda sizin de böylesi bir ürüne gereksiniminiz varsa. O zaman gelin eDavetiye firmasının  https://www.edavetiye.com.tr/ adresine bir bakın. Burada mutlaka sevdikleriniz ile geçireceğiniz o çok özel anlar için çok özel ürünler bulacaksınız. Nitekim siteye girdiğinizde de göreceğiniz üzere sitedeki tüm davetiyeler QR kodlu bu bize çok özel bir farklılık ve belki de böylesi bir davetiye ilk defa sizin o çok özel gününüzde olacak.

Siteden sipariş vermeniz son derece kolay, üye olmanız yeterli. 300 TL ve üzerinde size özel bir armağan siparişiniz ile beraber gelirken, PTT ve Yurtiçi kargo ile kargo bedava. Fiyatlar piyasa değerlerinin çok daha altında olup, web sitesi dönem dönem kampanyalar da düzenliyor. Ödeme için ise karşınıza farklı alternatifler çıkıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...