Kadın ve Çocuk Sağlığı Hakkında Bilgiler

15 Haziran 2015 Pazartesi, 15:40
Reklam

Güzel olmayı hepimiz isteriz ama sağlık her şeyin üstündedir. Kadın sağlığı bir yana bebek-çocuk sağlığı her aile için daha önemlidir. Bu yüzden bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Güzellik Perisi sitesinde sağlık konuları hakkında faydalı bilgiler yer almaktadır.

Kadın sağlığı kategorisinde; Gripten korunmanın yolları, yaşlanmayı geciktiren besinler, uykusuzluk sorununu önleyen besinler, el egzaması ve nedenler, AFT nedir nelere dikkat etmek gerekir, Ödem Nasıl Atılır, kimyasal peeling zararları, kaşıntı ve nedenleri, bitkisel siğil tedavisi, kalp krizi nedenleri, bitkisel macunlar, bitkisel yağların faydaları ve kadınlara sağlıklı beslenme önerileri gibi makalelere rastlayabilirsiniz.Çocuk Sağlığı kategorisinde; çocuklarda burun tıkanmasının nedenleri,çocuklarda egzama nedenleri ve tedavisi, çocuklarda-bebeklerde yüksek ateşin nedenleri ve çözümleri ve bitkisel yağların yararları ile ilgili konuları bulabilirsiniz.

Sitede sağlık kategorisinde Ne İyi Gelir kategorisi yer almaktadır. Şimdilik bazı sağlık sorunlara iyi gelen

yiyecekler, bitkiler, içecekler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Ayrıca sitedeki cilt problemleri kategorisinde en sık rastlanan cilt çatlakları,selülit tedavisi, sivilce tedavisi gibi yazıları da bulabilmeniz mümkündür.

Sivilceler sizin için problem olmaya başladıysa Sivilce Nasıl Geçer, Gider yazısına göz atabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...