Kafanızı Dinleyebileceğiniz Mekanlar

05 Ekim 2016 Çarşamba, 17:38
Reklam

Hayatın yorucu iş yükü altında bir çoğumuzun strese maruz kaldığı ortadadır. Bu bazen yoğun çalışma hayatı bazen de okul telaşıyla geçer. Böyle durumlarda ise yapılabilecek en doğru karar biran önce iyi ve kafanızı dinleyeceğiniz tatil mekanlarını bulmak olacaktır. Bunun için ise hangi şehirde olduğuzun hiçbir önemi yok artık neredeyse bedava olan uçuşlar sayesinde Türkiye’nin her noktası size bir saat uzaklıkta. Dilerseniz bu haftasonunda kafanızı dinleyebilmeniz için önereceğimiz birkaç sakin mekanı sizlere paylaşalım.

Erzurum-Uzundere

Tortum şelalesini bilmeyen yoktur sanırım işte uzun dere bu şelalenin olduğu yerdir. Toplam nüfusu 9 bine yakın olduğu için kafanızı dinleyeceğiniz sessiz bir ortamdır.

İzmir-Seferihisar

Seferihisar evliya çelebinin çelebinin dahi seyahatnamesine konu olmuş ender ilçelerden bir tanesi ve bu ilçe de kafanızı dinleyebileceğiniz bir çok mekan var. Burada ayrı ayrı isim vermek yerine sizlere ilçeyi tamamen öneriyorum.

Aydın-Yenipazar

Yenipazar ilçesi dışarıdan hiçbir şekilde göç almamış bu nedenle de gerek kültürü gerekse sakinliği hiçbir şekilde bozulmaımştır.

Muğla-Akyaka

Yıllardır paraşüt sporu konusunda büyük bir ilgi görse de aslında bir dizi film sonrasında burasının daha uğrak ve tanınan bir mekan olduğunu söyleyebiliriz. Akyaka’ da yer alan özellikle göl insanlara huzur verecek bir özelliğe sahip. Tamamen gün boyunca suyun sesini dinleyip ayaklarınızı suya sokarak kafanızı dağıtabileceğiniz enfes bir yer.

Çanakkale-Gökçeada

Gökçeada’ da bu güzel mekânlara sahip olan adalarımızdan bir tanesidir. Nüfusu 9 bine yaklaşmıştır.

Yukarıda birbirinden şahane dinlenme mekânları var. Ve buralara Türkiye’nin neresinde olursanız olun rahatlıkla gelebilirsiniz. Uçaklar bir saat kadar bir mesafe olan bu ilçelere biletinizi ise size hem kolaylık hem de ucuz bilet imkânı saplayacak olan biletall.com sitesinden alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...