Kahve Falı Baktır Bedava Fotoğraflı

30 Ocak 2016 Cumartesi, 02:02
Reklam

Bayanlar arasında çok yaygın olan kahve falının erkekler üzerinde ki etkisini hiç düşündünüz mü? Eminim ki hayır diyorsunuz içinizden. Fakat düşünmekte fayda var. Nasıl ki kahve falları bayanları büyülüyor, erkekler de artık bu büyünün içerisinde. Geçen gün erkek arkadaşım ve onun bir kaç arkadaşı ile oturuyorduk. Ben kahvemi yudumlarken aralarından biri bende kahve içeyim de bir fal bak dedi. Gülerek karşıladım bu konuşmayı. Ama sonradan oldukça ciddi olduğunu anladım.

Bana bir siteden bahsetti. Modanium.com. Ona da bir arkadaşı önermiş o vesile ile siteye girip incelemiş ve kahve falına merak salmış. Baya da bilgilenmiş. Kahve falının insanlar üzerinde ki etkiyi görmüş oldum bence. Ama kendisi kahve falına ilgi duymasının sebebinin Modanium olduğunu söyledi. Kahve falı ile aram iyice iyileşti dedi. Benim de zaten kahve falına karşı fazlası ile ilgim var. Arkadaş ortamlarında hep elime tutuştururlar fincanları. Bunun üzerine bende merak ettim. Oracıkta telefon ile hemen girdik siteye. İşte o zaman bana demek istediğini anladım. Bugüne kadar boşu boşuna merak duymuşum kahve falına gibi hissettim. Çünkü gerçekten kahve falının aslında ne kadar önem istediğini gördüm Modanium sayesinde. İncelerken dikkat et de faturana yansımasın büyük Mevlalar dedim. Güldü bana… Ücretsizmiş. Bizimki bedava kahve falı sayesinde bu kadar etkilenmiş.

Ücretsiz olmasından ötürü daha rahat bir gezinti yaptık. Kahve falı bak kısmına girip fincan da beliren şekillerin anlamlarına baktık. Kahve falı baktır kısımın da ise kahve fallarımızın yorumlanmasını bekledik. Kahve falı kısmında da kahve falı ile ilgili bilmediğimiz çok şeyin olduğunu anladık. Yeni yeni bilgiler edindik. Bende erkek arkadaşımın sayesinde kahve falı ile ilgili daha da bir bilinçlendim.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...