Kapalı Gelinlikler

03 Kasım 2017 Cuma, 12:02
Reklam

Günümüzde çok çeşitli modelleri ve kumaşları ile göz kamaştıran kapalı gelinlikler şıklık konusunda açık gelinlikleri aratmamaktadır. Bazı tesettürlü gelinlik modelleriyle çoğu açık gelinliklerden daha güzel ve zariftir. Hayalini kurduğunuz bu günde seçeceğiniz çok şık kapalı gelinliğiniz ile göz dolduracaksınız. Gelinliğinizde gelinlik üzeri işleme, güpür, dantel, İspanyol kol ya da dantel kol, hakim yaka gibi tasarımlar tarzını belirlemektedir. Tüm bunların yanı sıra gelinliğinize ek olarak seçeceğiniz duvak ve baş bağlama şekli, elinizde taşıyacağınız çiçek, gelin başınıza uygun boncuk aksesuarı da oldukça önemlidir. Gelinliğinizi yansıtacak sizi zarif gösterecek aksesuarlardandır.

Sizleri farklı gösteren elinize kadar uzanan dantel işlemeli ve dantel işlemeli eldiven aksesuarı ile gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Alnınıza takacağınız gümüş boncuklu aksesuar ile göz kamaştıracak zarif bir görüntü elde edeceksiniz.

Bilek ve boyun kısımlarının boncuk işlemeleri ile oldukça zarif görünebilirsiniz.

Tam beyaz renkli olan bu model gelinlik sade ve şık bir tasarımdır. Bel kısmına takılmış parıltılı kemer, bilek kısımlarında boncuklu manşet ve alnınıza takacağınız nadide aksesuar parçası ile gelinliğiniz içerisinde kusursuz görüneceksiniz.

Kapalı gelinliklerde boncuk işlemeleri seviyorsanız bu tarz modeller tam size göre demektir. Çok abartılı işlemesi olmayan bu model vücudunuzu sarmakta, hafif uzun kuyruğu ya da duvağı, soft renklerden oluşarak elinize alacağınız yapma çiçeği ile gösterişli bir gelinliktir.

Düz kesim olan güpürlü tesettürlü gelinlik modeli sadeliği seven bayanlar için idealdir. Üst kısmında yoğun, alt kısmında daha az güpürleri bulunan gelinlik ile boyun kısmına taşlı kolye, duvak üstüne de takacağınız taşlı tacınız ile  sadeliğiniz içerisinde göz kamaştıracaksınız.

 

Üst ve etek kısmında tasarlanmış yer yer beyaz desen modelleriyle gelinliğe doğallık kazandırılmıştır. Ön kısımlarında bulunan düğme detayları ve haki yaka boğaz kısmı ile kaftan havası yaratılmıştır. Sade ve farklı bir gelinlik modelidir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...