Kediniz İçin Gimpet Malt Soft EXtra

10 Mayıs 2017 Çarşamba, 20:50
Reklam

Evcil hayvan besleyenler özellikle kedi besleyenlerin en önem verdikleri şeylerin başında beslenmeleri gelmektedir. Kedilerin sağlığı bu önem verilen şeylerin başında gelmektedir. Kediler sağlık konusunda hassas canlılardır. Yedikleri şeyler hızlı bir şekilde bünyelerine etki etmekte ve zayıf düşmelerini sağlamaktadır. Bunun için özellikle kedi sahipleri kedilerinin mamalarını tercih ederken çok seçici olmak zorundadır. Bunun yanında özellikle kedilerde sıkça karşılaşılan tüylerini yutma sorunu için geliştirilmiş besinlerde mevcuttur. gimpet malt soft extra bu ürünlerin arasında yer almaktadır. Bu malt pastası kedilerin sindiremediği tüy ve diğer maddeleri vücuttan atmasını sağlamaktadır.
Gimpet Multivitamin Özellikleri
Bunun yanında özellikle yavru kedilerin daha hızlı büyümesini sağlayan ve hem yavru hem de yetişkin kedilerin bağışıklık sistemini destekleyen ürünlerde bulunmaktadır. Bu ürünlerin başında gimpet multivitamin gelmektedir. Gimnet multivitamin özel olarak tasarlanmış tüp içerisinde pasta şeklinde üretilmiş bir kedi gıda takviyesidir. Kedilerin bünyelerini, tüylerini ve bağışıklık sistemlerini güçlendiren 12 önemli vitamin içermekte olup bunların en başında A, E, B2, B12 ve K vitaminleri gelmektedir. A vitamini ile kedinizin gözleri ve görme kabiliyeti güçlenmektedir. Cildi ve tüylerine parlaklık gelmektedir. E vitamini ile özellikle yaşı ilerlemiş olan kediler için bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi bulunmaktadır. B2 vitamini kedinizin hızlı büyümesini sağlarken B12 vitamini sinir hücrelerini korumaya yardım eder.
Kedi Vitaminleri Çeşitleri
Kediler beslenme ve mama konusunda çok hassas canlılardır. Ne kadar pahalı olursa olsun bazen aldığınız mamaları ya kokusu ya tadı dolayısıyla yemeyebilirler. Böyle durumlar ya da diğer sağlık problemleri kedileri bazen güçsüz düşürmektedir. Bu gibi durumlar için karşımıza kedi vitaminleri çıkmaktadır. Kedi vitaminleri yavru kedilerin daha hızlı büyümesine, tüylerinin canlı ve parlak olmasına, daha enerjik olmalarına ve ömürlerinin uzamasına katkı sağlayacak gıda takviyeleridir. Kedi vitaminleri özellikle büyüme döneminde olan veya gebelik dönemi geçiren kediler için mutlaka tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte kedilerde sıkça karşılaşılan tüy yutma sorununa da çözüm olabilecek takviyelerdir. Kedi vitaminleri ile kediler hastalıklara karşı daha dirençli hale gelebilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...