KRAFT TWIST RLX Bebek Arabası

21 Mayıs 2015 Perşembe, 17:12
Reklam

Bebek arabası bebeği olan annelerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyaların başında gelir. Özellikle ilk defa bebek sahibi olan ebeveynler bebek doğmadan önce yaptıkları alışverişlerde bebek arabası alırken daha önce bebek sahibi olan ebeveynlere göre çok daha titizlik ve özen gösterirler. Bunun nedeni ise hem bebeğin konforu ve huzurunu sağlamak hemde kendi yaşam biçimine uyum sağlayacak doğru bebek arabası nı seçmektir.

Bu doğrultuda Kraft Twist RLX Bebek Arabası ‘da birçok anne/baba için doğru seçim olarak öne çıkan ürünlerin başında gelmektedir. Kendi etrafında tam tur yani 360 derece dönebilen mekanizma sayesinde çift yönlü kullanılabilme özelliği ile diğer bebek arabalarından bir adım öne çıkmaktadır. Portbebe olarak da kullanılabilme ve 3 farklı pozisyona ayarlanabilen oturma ünitesine sahip olması çok yönlü kullanılan bebek arabası arayışında olanlar için ilk sırada tercih edilme nedenlerinden biridir.

Bebeğinizin ilk aylarında kullanımı için ekstra şilte, çok pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı ve yüksekliği ayarlanabilir itme sapı sayesinde ekstra konfor ve ergonomik bir kullanım sağlamaktadır. Çıkarılabilen ön bar, ayak örtüsü ve yağmurluk gibi bebeğinizi dış etkenlerden korumanıza olanak sağlayan aksesuarlara da sahip olan Kraft Twist RLX Bebek Arabası katlandığında da az yer kaplama ve desteksiz ayakta durabilme özelliğine de sahip.

Kraft Twist RLX Bebek Arabası en önemli unsurlardan olan güvenlik konusunda ise tam not alıyor. Ayaktan kumandalı tek tuşla fren sistemine, çift yönlü kullanımlarda 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen fren sistemli ön tekerleklere ve çok hafif özel alaşımlı ekstra dayanıklı alüminyum gövdeye sahip olması Kraft Twist RLX Bebek Arabası ‘nın güvenliğe önem verdiğini gösteren unsurlar arasında ön plana çıkıyor. Takılıp sökülmesi çok hızlı ve kolay kemer sistemi ekstra güvenlik sağlarken, emniyet kemerini bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca 5 noktalı emniyet kemeri sistemi ile de bebeğinizi gövde ve bacaklarından sabitleyerek güvenliği maksimum seviyeye çıkarıyor.

Şişme arka tekerlekler sayesinde rahat bir sürüş, etkili süspansiyon sistemi sayesinde daha rahat bir yolculuk ve 12,3 Kg’lık ağırlığı ile sportif, hafif, konforlu bir ürün arayanlar için Kraft Twist RLX Bebek Arabası tam aradıkları bir ürün.

Bu ürüne İzmir de bulunan ve Buca’nın en büyük bebek mağazası Ceybebe ’de   uygun fiyatlarla sahip olabilir ayrıca Ceybebe ‘nin Online Satış Kanalı olan www.ceybebe.com üzerinden Kraft Twist RLX Bebek Arabası ‘na Kapıda Ödeme, Kredi Kartı Taksit veya Havale/EFT yolu ile üstelik Ücretsiz Kargo Bebek Arabası fırsatı ile sipariş verebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...