Kullanmadığımız Anne bebek ve çocuk Ürünleri

19 Haziran 2015 Cuma, 12:37
Reklam

Anneler babalar bilirler, yeni bir çocuk dünyaya getirmek hem çok heyecan verici hemde masraflı bir süreç, bebeğin dünyaya geleceği haberinden, doğumu ve gelişimine kadar bir çok ihtiyaç ortaya çıkmakta, biz anneler babalar’da bu ihtyaçları karşılamak için elimizden geleni gönül rahatlığı içinde yapmaktayız. Zaman geçip çocuğumuz büyüdüğünde birde bakıyoruz ki evimiz eğitici oyuncaklar başta olmak üzere bebek arabası, ana kucağı vb pek çok bebek ürünü ile dolup taşmış. Her gün ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar bir yandan evdeki eşya kalabalığı bir yandan, özellikle biz anneler için içinden çıkılması zor durumlara sürüklüyor.

Elinizdeki ikinci el bebek ürünlerini değerlendirin

Evimizdeki sinir bozan kullanılmayan oyuncaklar, bebek arabaları, ana kucağı, puset gibi ürünleri satışa çıkarıp ihtiyaç duyan annelerle buluşturabileceği bir site ile karşılaştım, ilk başta sıradan bir alışveriş sitesi zannettiğim ekonomikanne.com’u detaylı bir şekilde incelediğimde Alışveriş sitesinden öte bizimde satış yapabildiğimiz, bir ikinci el alış satış sitesi olduğunu gördüm.

ikinci el bebek ürünleri

Ekonomikanne.com nedir ?

Ekonomikanne.com Kullabilir durumdaki artık bizim ve çocuğumuz ihtiyaç duymadığı Giysiler, bebek arabaları, Bebek Telsizi, Yürüteç, Park yatak vb eşyaları satıp kazanca dönüşütebileceğimiz bir alışveriş sitesi, bu sitede anneler ikinci el ürünleri satarken aynı ürünleri ihtiyaç duyan anneler kaliteli ürünleri yarı fiyatınından altında rakamlarla satın alabiliyor.

Tüketim Çılgınlığının önüne geçin

Yeni ekonomik düzen bizleri önü alınmaz bir tüketim çılgınlığına sürüklerken, hem huzurlu yuvamıza ekonomik destek sağlamak hemde çocuklarımıza örnek olmak amacıyla ekonomikanne.com tarzı siteleri kullanmak gerekli diye düşünüyorum. Örneğin Kullanım ömrü ortalama 10 yıl olan bir çocuk oto koltuğunu en fazla 2-3 yıl kullanıp bir kenara atıyoruz, oto koltuğu 2 ailenin daha ihtiyacını karşılayabilecekken bir kenarda atıp çürümeye mahkum etmemeliyiz.

Ekonomikanne.com’da sistem Nasıl İşliyor

Henüz siteye üye olmadıysanız bile hem üyeliği hemde yeni ürün eklemeyi tek seferde gerçekleştireceğiniz ürün ekleme sihirbazı ile 4 adımda kolayca tamamlıyabiliyorsunuz. Bir kere üye olduktan sonra dilediğiniz kadar ürün ekliyorsunuz, üye girişi yapıldığında ürün ekleme süreci 3 aşamada gerçekleşiyor. Ürüne ait kategoriyi ve markayı seçin, ürün adını yazın, satış fiyatını belirleyin, ürüne özel bilgileri (ne kadar kullanıldı, eksik parçası varmı vb) girin, fotoğraf yükleyin ve satışa çıkartın. Ne kadar çok fotoğraf eklenirse, ürünü satın alacak annenin daha çok fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Satışa sunulan ürün site editörleri tarafından incelendikten sonra yayına alınıyor ve diğer ihtiyaç sahibi annelerin beğenisine sunuluyor.

Güvenli Alışveriş Sistemi

Ekonomikanne.com’da Hem satıcı hem alıcı anneyi güven altına alan bir güvenlik sistemi kullanılıyor. Ürün ödemesi alıcı anneden Kredi kartı, yada EFT,Havale ile tahsil edildikten sonra satıcı anneye kargolamanın yapılacağı alıcı annenin adres ve iletişim bilgileri gönderiliyor, satıcı ürünü kargoladıktan sonra satışlarım sayfasından kargo bilgilerini giriyor, alıcı ekonomik anne kargo takibi bu bilgiler ile yapabiliyor, ürün teslim alındıktan sonra eğer üründen herhangi bir sorun yoksa alıcı anne siparişlerim sayfasından ürünü onaylıyor, Sipariş onaylandığı anda Satıcı Annenin hesabına satış bedelinin %90’ı aktarılıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...