Marmaris ATV Safari Turu

22 Nisan 2017 Cumartesi, 19:18
Reklam

Türkiye’nin; doğası, eşsiz koyları, konaklama tesislerindeki kaliteli hizmeti ve canlı gece hayatı ile en çok tercih edilen tatil yörelerinin ilk sırasında Marmaris gelmektedir. Akdeniz ve Ege ikliminin kesiştiği bölgede, birbirinden farklı doğal güzelliklerle karşılaşılabilinecek Marmaris’te yapacağınız tatilde, birbirinden farklı aktivite seçenekleri ile de tatilinizi en unutulmayan tatillerinizden biri yapabilirsiniz. Birçok aktivite seçeneğinin arasında, macerayı ve doğayı tatillerinin vazgeçilmez parçalarından biri yapan tatilciler için Marmaris ATV Safari Turu en çok tercih edilen turlardan bir tanesidir.

ATV Safari Turu

Tatilinizde bir gününüzü kirlenerek, ıslanarak ve ATV üstünde geçirmek istediğinizde, sevdiklerinizle en eğlenceli anları Marmaris’te yaşamak istediğinizde ATV Safari Turu tam size göre olacak. ATV Safari Turu ile yapacağınız etkinlikler şu şekildedir:

 • Katılınacak ATV Turu 3 saatlik bir turdur.
 • Katılımcılar, konakladıkları tesislerden toplanarak, Marmaris merkeze 20 dakikalık uzaklıkta bulunan ATV Safari parkuruna götürülürler.
 • Parkurda ilk olarak eğitmenler ve rehberler tarafından bilgilendirme yapılır.
 • Bir buçuk saatlik bir süreçte oluşturulan parkurda ATV araçları kullanılır.
 • 3 saat olarak belirlenen turun 1.30 saati parkurda geçerken, geriye kalan zaman bilgilendirme ve konaklanan tesislere transfer hizmeti olarak hesaplanmıştır.
 • Parkurda yol aldığınız süre boyunca, profesyonel bir kameraman tarafından videolarınız ve fotoğraflarınız çekilecektir. Tur bittikten sonra eğer isterseniz, görüntü ve fotoğraflarınızı ek bir ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.
 • Kullanılacak ATV’nin motor özellikleri 200 cc’liktir.
 • Bir ATV’ye bir kişi ya da en fazla iki kişi binebilmektedir.
 • Kullanılacak ATVler’in tüm güvenlik önlemleri tur başlamadan önce alınmış bir vaziyette size verilir.
 • İki kişi bir ATV’ye binmek istediğinde, ikinci kişi için yarı ücret ödemesi yapılır.
 • Tur süresi boyunca kıyafet değişikliği yapılmasına gerek yoktur. Yol boyunca fazlaca ıslanılıp fazlaca tozla birlikte çamurlanacağınız için eski ya da çok kullanmadığınız kıyafetlerinizi tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

ATV Safari Turu’nu en eğlenceli kılan özelliklerinden biri de konvoy halinde oluşturulan parkurda ilerlenmesidir. Böylece kalabalık bir şekilde engebeli yollardan geçerken kirlenmenin ve ıslanmanın keyfini yaşayacaksınız. Tur süreci boyunca da mutlaka rehber ve eğitmenler de katılımcılarla birlikte olacaktır. Parkura başlamadan önce sizlere verilen ekipmanların kullanımı, eğitmen ve rehberler tarafından anlatılacaktır. Bu yönergelerin en iyi şekilde uygulanması, güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Dere yataklarına girip çıkmak, tüm engebeli yollardan geçmek ve tozlu yollarda off-road yapmak ATV Turunuz’un en eğlenceli kısımları olacaktır. Sizler de tatillerinize farklı bir heyecan getirmek, denemediğiniz bir şey denemek ya da farklı ve bilmediğiniz yollarda ATV kullanmak istediğinizde, en heyecan verecek aktivitelerin başında gelen ATV Safari Turu tam size göre olacak. Tur fiyatları ve güzergah hakkında çok daha detaylı bilgi almak için, Marmaris ATV Safari Turu’nun iletişim numaralarından yetkili kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...