Meme Estetiği Hakkında Merak Edilenler

31 Mart 2017 Cuma, 15:53
Reklam

Kadınların en çok önem verdiği ve dünya genelinde milyonlarca kadının yaptırdığı meme estetiği hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? Myra Estetik Merkezi güzellik uzmanı Op. Dr Ebru DURMUŞ, bugün sizlere meme estetiği ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını veriyor.

Meme Estetiği Nasıl Yapılır?

Memelerin olduğundan daha küçük görünmesi bayanların doğal olarak rahatsızlık duymasına zemin hazırlamaktadır. Bu yüzden ilk iş olarak estetik işlemlerine başvurulmaktadır. Son dönemde en çok başvurulan yollardan biri olarak karşımıza çıkan meme estetiği ile artık memelerinizi daha büyük göstermeniz de kaçınılmaz olacak. Tabi ki tüm bu işlemleri yaparken de dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi de estetik işlemlerini uzman kişiler aracılığı ile yaptırmanızdır. Göğüs estetiğinde ilk olarak kullanılacak tekniklerin belirlenmesi de gerekir. Göğsün istenilen estetikliği kazanması adına artık cerrahi operasyonlara başvurulmaya çalışılıyor. Küçük ya da sarkmış olan göğüslerinizin toparlanması adına artık sizlerde estetik yollarına bir an önce başvurmaya çalışabilirsiniz. Çünkü sarkmış olan memeleriniz bakıldığında dış görünümlerine estetik açıdan son derece olumsuz bir görünüm katacağından dolayı istenmemektedir. İşte tam da bu tür olumsuzlukların en kısa süre zarfı içerisinde giderilmesi içinde meme estetiğine artık günümüz koşullarında daha fazla ihtiyaç duyulur hale geliyor. Meme gelişimi 18 yaş itibariyle gelişim gösterdiğinden dolayı 18 yaş üstü kişilere uygulanmaktadır. Bu sayede hastalarında daha sağlıklı bir hayat sürmesi planlanmaktadır.
myra estetik meme büyütme

Göğüs Büyütme Ameliyatı İşlemleri

Göğüs büyütme ameliyatında kimi zaman hastanın kendi dokusuyla ameliyat yapılabilmektedir. Kimi zamanda meme büyütme için meme protezlerinden yardım alınabiliyor. Tam da bu işlemlerde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de cerrahların uzmanlaşmış olmasıdır. Meme Büyütme Ameliyatının Detayları; Göğüslerinizle ilgili şikayetlerin giderilmesi adına meme büyütme en doğru işlemlerden birisidir. Meme büyütmeyi yapacak olan doktor ilk öncelikle meme dokunuzdan ameliyat yapmayı planlıyor. Ayrıca göğüs yapınıza bağlı olarak da en kötü ihtimal koltuk altı ve göğüs altından silikonları yerleştirmektedir.

Daha fazla bilgi ve randevu için :

İzmir Meme Estetiği , Meme Büyütme – Myra Estetik

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...