Mustela Haydra Bebe Body Lotion Bebek Losyonu

24 Aralık 2015 Perşembe, 12:56
Reklam

Mustela Haydra Bebe Body Lotion Bebek Losyonu

Cildiniz, doğal haldeyken birçok olumsuzluk ile mücadele edebilecek bir durumda olsa da bazen yaşlılık faktörü, cildinizin bir takım fonksiyonlarının yavaşlamasına ya da bu etkenlere karşı savunmasız hale gelmesine neden olabilmektedir. Zaman ve yanlış müdahaleler sonucunda cilt üzerinde çeşitli sorunlar görülebilmektedir.

Yetişkinlerin yanında, yeni doğan bebeklerin ciltleri de henüz gelişimlerini tamamlayamamıştır. Yani normal olarak hassas ve zarif bir yapıdadır bir süre. Özellikle dış faktörlerden kaynaklı çok çabuk etkilenebilmektedirler. Buna bağlı olarak günlük bakımları düzenli ve etkili bir şekilde yapılmalıdır. Bu bilgilere dayanarak bebek bakım ürünleri geliştiren şirketler tarafından aynı zamanda etkili bakım ürünleri de satışa sunulmuştur. Buna bağlı olarak da Mustela markasının ürünleri de alanında gelişmeye devam ediyor. Mustela Hydra Bebe Body Lotion, sıradan bir cilt yapısına sahip olan ve yeni doğmuş bebekler için özel olarak geliştirilmiş vücut bakım nemlendiricisidir. İçeriğinde bulunan tatlı badem yağı ve jojoba adı verilen yağın etkileşimine bağlı olarak kullanıldığında uzun süreli bir nemlendirme ürünü olmaktadır. Günlük hayatta sürekli olarak karşılaştığımız dış etkenler ve kireçli su karşısında ciddi savunma mekanizması olşuşturabilmektedir. Aynı zamanda cildin doğal gelişimini de destekleyen bu bebek losyonu, içeriğindeki shea ile cildi yumuşatıcı etkisini uzun süre korumaktadır.

Mustela Hydra Bebe Body Lotion bebek ve cilt yumuşatıcı losyonu, hafif ve ince bir yapıda üretilmektedir. Bu sayede cilt yüzerine kolayca uygulanabilmektedir. Bununla beraber, uygulanmasının ardından cilt tarafından kolaylıkla emilebilmekte ve cilt yüzeyinde herhangi bir yapışıklığa neden olmadan bakım yapmaktadır.

Dermatoloji uzmanları tarafından yapılan tüm testleri başarılı bir şekilde sonuçlanan bu bebek losyonunun bir diğer yararı da, ciltler üzerinde görülen gereksiz su kaybını engelleyebilmesidir.

Kullanım şekli; Doğumdan itibaren kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Temizlenmiş cilde tercihen banyo sırasında masaj olarak uygulanabilmekte ve etkili sonuçlar verebilmektedir. Bu anlamda Mustela markasının ürettiği bebek losyonu her anlamda bebeğinizin cildini korumakta ve nemlendirebilmektedir. Son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alarak, kullanan kişilerin tavsiyelerde bulunmasını da sağlamaktadır.

Ürün için : http://www.dermoeczanem.com/mustela-hydra-bebe-body-lotion-00ml-%7C-indirimli-bebek-losyonu

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...