Rinoplasti Burun Estetiği

25 Nisan 2018 Çarşamba, 23:09
Reklam

Burun estetiği ameliyatı hem estetik açıdan hem de fonksiyonel açıdan olsun ülkemizde son yıllarda oldukça tercih edilen ameliyata dönüşmüştür. Bu  tercih yoğunluğunun başlıca sebepleri olarak burun estetiği alanında geliştirilen estetik ameliyat yöntemleri sayesindedir. Burun estetiği ameliyatının asıl amacı, burunda olan şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve  buruna doğal olarak gözüken estetik bir görünüm kazandırmak ve nefes alma ile ilgili yaşanan herhangi bir problem mevcut ise, bu sorunları da çözüme kavuşturmaktır.

 

Burun estetiği ameliyatında en çok kullanılan yöntem rinoplasti burun estetiği ameliyatı yöntemidir. Rinoplasti burun estetiği ameliyatını burun yapısının yüzünüze uygun bir hale getirerek burnunuzun şekillendirilmesini sağlayan bir operasyon olarak tanımlayabiliriz. Bazı insanlar, insan içinde, topluluk içerisinde ilk karşılaşmalarda, ilk görüşmelerde gayet sıcak kanlı ve anlaşılır olsalar dahi insanlardan uzak ve soğuk, sinirli ve gergin olarak bir izlenim verebiliyorlar. Özellikle bu gibi insanların rinoplasti burun estetiği ameliyatı ile oldukları gibi bir yüz ifadesi  verebileceklerdir. Rinoplasti burun estetiği ameliyatı insanın yüzünün karakteristik özelliğini yeniden belirgin hale getirir. Bunun yanı sıra, rinoplasti burun estetiği ameliyatı sayesinde yüz ifadenizin çok daha pozitif bir ifadeye sahip olur.

 

Rinoplasti burun ameliyatının yüzünüzde pozitif bir etki yaratıp olumlu sonuçlar doğurabilmesi için, yüzünüze etki eden burnunuza ait olan mevcut sorunun belirlenmesi gerekiyor. Daha sonrasında bu sorun net olarak belirlendikten sonra burnunuza en uygun olan rinoplasti burun estetiği ameliyatı yöntemi uygulanır. Rinoplasti ameliyatında ameliyatınızı yaptıracağınız hekim oldukça önemlidir. Bu konuda defalarca başarılı burun estetiği ameliyatları gerçekleştirmiş olan olan ve hastaların burun estetiği konusunda gidecekler ilk adreslerden olan Doçent Doktor Ozan Seymen ve ekibiyle başarılı bir rinoplasti burun estetiği ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...