Sağlıklı Gözler ile Keyifli Vakitler

27 Nisan 2020 Pazartesi, 10:58
Reklam

Güneş ışınlarından gelen zararlı ışınları süzen İzipizi bebek güneş gözlüğü perde görevini üstlenerek göz sağlığını korumaya yardımcı olur. Hassas yapıdaki bebek ve çocukların gözüne zarar vermeyen ve kaliteli yapısı sayesinde uzun süreli kullanılabilen gözlükler ideal yapıdadır. 0-12, 12- 21 aylık bebeklerin ve kids plus özel koleksiyonlarında 3-5 yaş arası çocukların göz yapılarına ve yüz hatlarına uygun gözlükleri bulabilirsiniz. Güneşin yüzünü göstermeye başladığı havalarda bebekleriniz ile keyifli vakit geçirerek mutlu anların tadını çıkarabilirsiniz.

İzipizi bebek güneş gözlüğü %100 UV ışınlarını süzen cam yapısı sayesinde üst düzey koruma sağlar. Sadece güneşli havalarda değil her mevsimde gönül rahatlığı ile takabilir, karlı havalarda ışınların göze yansımasını engelleyebilirsiniz. Optimum koruma sağlayan polarize lens yapısına sahip bebek gözlükleri görüş açısını netleştirerek görmeyi daha sağlıklı hale getirir. Çocuk ve bebek güneş gözlükleri Bisphenol A-free ve hipoalerjenik yapısı ile ebeveynlerin güvenle kullanabileceği ürünler arasında yer alır. Yüksek korumasının yanı sıra kombin şıklığı da sağlayan modeller sevimli tasarımları ile ön plana çıkar.

Rengarenk Göz Alıcı Tasarımlar

Ebeveynler kadar seçici olan bebeklerin de beğeneceği modeller dikkat çekici renkler ve eğlenceli tasarımlarla göz kamaştırıyor. Hem cam hem de çerçeve olarak renk alternatifleri bulunan İzipizi bebek güneş gözlüğü çeşitleri Popcorner sitesinde geniş bir yelpazeyle satışa sunuluyor. Tasarımlarda yer verilen mavi, yeşil, sarı ve kahverengi gibi klasik renklerin yanında yeşil nane, şeker pembesi, süt beyazı ve şeftali gibi tatlı renkler, bebeklerin de ilgisini çekiyor. Doğduğu andan itibaren çabucak büyüyen bebeklerin gelişimini göz önünde bulundurarak tasarlanan silikon yapıya sahip ultra esnek ayarlanabilir kayış modelleri bebek vücut yapısına uyum sağlıyor. Düşmeyi engelleyen kayış tasarımı, çocukların kafasını tam sarar ve düşüp kaybolmaların önüne geçiyor.

https://i.hizliresim.com/q6J6Op.png

Şıklığın Tamamlayıcısı Modeller

Son moda gözlükler yeni trendlere ayak uydurarak bebeğinizin şıklığını ve sağlığını öne çıkarır. Özel cam yapıları sayesinde dalgalanmaları ve buğulanmaları engelleyerek güçlü iletişim kurabilecekleri bebek güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz. Yüz tipine uygun olarak seçeceğiniz modeller sayesinde en yüksek verimi alabilirsiniz. Bebeğinizin veya çocuğunuz daha küçük yüz hatlarına sahipse büyük yapıdaki gözlükler yerine daha minimal modelleri tercih edebilirsiniz. Gözlüğün ideal olduğunu anlayabilmek için yanlardan ve üstten güneş ışının girmediğine bakabilirsiniz.

İzipizi bebek güneş gözlüğü farklı renk ve model alternatifleri ile gözleri sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Yetişkinlerin, çocukların ve bebekler için en ideal gözlükleri bulabileceğiniz İzipizi koleksiyonlarında kayak gözlüğü, ekran gözlüğü çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Kusursuzluğa ulaşmanızı sağlayan güneş gözlüklerini Popcorner kategorilerinde bulabilirsiniz.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...