Silikon Protezler İle Göğüs Büyütme İşlemi

21 Ağustos 2015 Cuma, 09:01
Silikon Protezler İle Göğüs Büyütme İşlemi
Reklam

Meme büyütme operasyonu yapılırken silikon kalıplar kişilerin vücut yapılarına uygun olacak şekilde ayarlanır. Çünkü vücut yapısına göre daha büyük olan göğüsler hem kişinin zorlanmasına ve farklı rahatsızlıklar yaşamasına neden olabileceği gibi aynı zamanda doğal görüntünün bozulmasına da neden olacaktır. Doğru boyutlarda yapılan göğüs büyütme işlemi ile daha doğal ve güzel bir görünüme sahip olunur. Bu durumlarda farklı uygulamalar ile düzeltilmeler yapılarak göğüs daha hoş bir görünüme kavuşturulur. Bu operasyon sırasında süt kanallarına zarar verilmediği için aynı şekilde çocuk emzirmeye devam edilebilir. Yani anne adayları ya da anneler göğüs büyütme operasyonu yaptırabilir.

Ameliyat Öncesi Doktorunuza Danışın
Estetik operasyonlarda sıklıkla tercih edilen göğüs büyütme operasyonu genel anestezi ile estetik cerrahi tarafından hastane ortamında yapılır. Göğüs büyütme ameliyatı öncesinde doktor ile görüşme yapılarak nasıl bir büyüklük istendiği ve hangi silikon kalıp ile yapılmasının istendiğine karar verilmesi gerekir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde operasyon yapılarak hasta istediği dolgunlukta ve büyüklükte göğüslere kavuşur. Göğüs büyütme operasyonu ile hep istediğiniz dolgunlukta ve istediğiniz gibi dikkatleri üzerinize çekecek büyüklükte göğüs yapısına sahip olmanız oldukça kısa süre içinde yapılır. Operasyon sırasında yapılan işlemlerin hasta üzerinde herhangi bir ağrıya neden olmaması daha hastaların karar verme aşamasında korkmamalarını sağlayan etkenler arasında yer alır. Bu sayede hasta ağrısız bir şekilde operasyon ile dolgun göğüslere sahip olabilir.

Farklı Operasyonlar Türleri Mevcut
Kendini iyi hissetme özgüvenini yeniden kazanmak isteyen bayanlar gerekli olduğu şekilde göğüslerinin büyümesi için bu operasyonu yaptırabilirler. Göğüste oluşan farklı sorunlarda farklı operasyonlar yapılması gerekir. Bu gibi sorunlar olması durumunda göğüs büyütme operasyonun ardından farklı operasyonlar geçirilerek yapıları düzeltilebilir. Silikon ameliyatı ile isteyenlerin göğüsleri daha dolgun ve dikkat çekici bir hale getirilir. Silikon takma operasyonu farklı şekillerde yapılabilir. Bu durum hasta ve doktorun operasyon öncesinde anlaşması durumunda belirlenir. Bu açılan kesimlerden silikon kalıp belirlenen bölgeye yerleştirilerek daha büyük bir yapıya sahip olması sağlanır. Açılan kesiler operasyon bittikten sonra özel iplerle gizli dikiş atılarak kapatılır. Bu sayede izlerin belirginliği ayrılmış olunur.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...