Sosyal Medyada Angel Bra Çılgınlığı

28 Temmuz 2017 Cuma, 11:46
Reklam

Dünyada milyarlarca kullanıcısı olan sosyal medya kanallarında şu sıralar Angel Bra (Melek Sütyen) çılgınlığı aldı başını gitti. Bu yazın en çok tercih edilen sütyeni birçok isimle anılıyor. İnternette genel olarak Magic Bra, Angel Bra, Straplez Bra ve Göğüs Desteği isimleri Google’dan en çok arananlar listesine girmeyi başardı.

Sosyal medya fenomenleri göğüsleri toparlayan ve daha sıkı bir görünüm veren Straplez Sütyen’in reklamını aylar öncesinden yapmaya başladı.

Ülkemizde yalnızca satışı olsa da yurt dışında birçok ünlü isim sütyenin marifetlerini video ile takipçilerine göstermeyi tercih etti.

Özellikle Love Island’ın güzeli Olivia Buckland, instagram hesabından Magic Bra’nın ne kadar kullanışlı olduğunu ve kendisini daha seksi hissettiğini açıkladı.

Yurt dışında satış fiyatı 20 dolar civarındaki iken Magic Bra Türkiye satış sitesi’nden 50 liraya temin edebilirsiniz.

Magic Bra Nedir?

Normal sütyenlerden farkı, askısı olmaması ve göğüse yapıştırılarak kullanılması.

Straplez sütyeni göğüse yapıştırdıktan sonra ipi çekerek daha doldun ve daha sıkı göğüslere saniyeler içerisinde sahip olabilirsiniz.

Magic bra’nın içerisinde silikon yapının alerjik bir tepkimemeye girmemesi ise en büyük avantajı olarak görülebilir.

Magic Bra neden tercih ediliyor?

Özel günlerde, davetlerde ve düğünlerde askılı kıyafeti tercih eden kadınların her zaman en büyük problemi göğüs şekli ve sütyen askısı olmuştur.

Magic Bra ile hem göğüsler daha dik ve büyük görünüme kavuşurken hem de sırtı ve önü açık (dekolte) kıyafetlerde sütyen askısı (çirkin görünüm) olmadan kullanılması büyük bir avantaj sağlıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...