Tarihi Oldukça Eskilere Dayanan Sudocrem İçin Başarı Hikâyesi!

17 Eylül 2018 Pazartesi, 18:11
Reklam

Tarihi 1931’e dayanan Sudocrem Dublin’deki eczacılık profesörünün geliştirmiş olduğu bir kremdir. Benzersiz formülüyle dikkat çeken krem, 1940’larda popülerleşmiş dolayısıyla da imalat tesisinin kurulmasını gerekli kılmıştır. Yumuşatıcı nitelikteki krem 1950’lerde şuan bilinen ismiyle ön planda olmaya başlamıştır. 1960’larda kişiler tarafından fazlasıyla memnun olunduğu gözlemlenen krem için gerek pazarlama gerekse de dağıtım noktasında iyileştirmelere yer verilmiştir. Sonrasında 4 yılı beraberinde getiren süre içerisinde satışlarının ikiye katlandığı görülen krem özellikle de Kuzeybatı İngiltere’yle Kuzey İrlanda’da çok sevilmiştir. Büyük Britanya’nın da ilgi gösterdiği sonraki yirmi yılda ise Birleşik Krallıkla İrlanda tarafından lider konumuna taşındığı görülen kreme dair ürünler günümüze bakıldığında 40’ın üzerindeki ülke tarafından tercih edilmektedir. İmal edilişi şuan için de Dublin’de olan kremin formülüne dair tüm testlerden başarıyla geçtiği söylenebilir.

Sudocrem İle Bebekler Daha Huzurlu!

Bebeklerin en büyük problemlerinden biri ne yazık ki pişik sorunu olmaktadır. Bakıldığında sıkça değiştirilse dahi hassas ciltlerinden ötürü kısa zamanda pişik olan bebekler, bu dönemde huzursuz olmakta bu durum ise ebeveynleri bebeklerden çok daha fazla huzursuz edebilmektedir. Peki, pişik sorununa nasıl bir çare bulunacak? Tabi ki yukarıda tarihinden ve bugünlere gelişinden söz ettiğimiz Sudocrem sayesinde çare bulunacaktır. Kremin yanı sıra alt değiştirmeye dair sıklığının arttırılmasına ayrıca özen gösterilmelidir. Ayrıca pamuklu ve nefes alacak olan kumaşlardaki kıyafetleri de bu ölçüde tercih etmeniz gerekecektir. Bakıldığında her ne kadar önlem alsanız da sizlere söz edilen kremi bebeklerin altlarını her değiştirmenizde kullanmanız bebekleriniz için büyük rahatlık sağlayacağı gibi daha huzurlu zamanlar ve tabi uykular için de etkisini konuşturmuş olacaktır.

Sudocrem Formülü Ve Nasıl Kullanılacağına İlişkin Bilinmesi Gerekenler!

Hassas ciltlerin korunması kadar desteklenmesi aynı zamanda da sakinleştirilmesinde ön plana çıkacak olan Sudocrem formülü içerisinde deriyi yumuşatacak ve rahatlatacak olan Lanolin’in, cildi mikroplara karşı koruyan Benzil Benzoat’ın, ciltteki nem kaybına karşın önlem alan ve tahriş olan bölgeyi rahatlatan çinko oksitin bulunduğu bilinmelidir. Son olarak hafif düzeydeki ağrı gidericiliği ile dikkat çeken dezenfektan özelliği de gösteren Benzil alkolun yer aldığından söz edilebilecek olan kremin kullanımına dair dikkat edilmesi gereken hususlara da değinilsin ister misiniz? Zira bu noktada bebeklerin altları için temizlik ve kuruluk sağlanmalıdır. Hafifçe ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanması öngörülen kremi ihtiyaç duydukça kullanmanız da mümkündür.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...