Tesettür Etek Modelleri

06 Nisan 2017 Perşembe, 23:35
Reklam

Tesettür etek modelleriyle de göz dolduran Moda Neva, 2017 tesettür modasını yansıtan ürünleriyle rengârenk ve kullanışlı modelleri beğeninize sunuyor. Kapalı giyimi tercih edenlerin de severek alacağı etek modelleri, canlı renklerde, şık ve zarif ürünler. Pamuklu ve polyester kumaştan rengârenk uzun kalem etekler bu yılın favorisi.

Moda Neva tesettür etek modelleri, kapalı giyimi sevenler, uzun kalem etek sevenler ve tesettür giyim tercih edenler için idealdir. Ürünlerden bazıları:

Saks mavisi uzun tesettürlü kalem etek; 36, 38, 40, 42, 44, 46 bedenlerde, arkası kapalı yırtmaçlı ve iş, okul, toplantı gibi günlük kullanımlara uygundur.  Canlı saks mavisi rengiyle 2017 yılının tesettür modasını yansıtmaktadır.

Önü kırmalı uzun etek; 38, 40, 42, 44, 46 bedenlerde, kemerli, sade ve tek renk bluz ya da gömlekle giyebileceğiniz hareketli bir modeldir. Okul, iş, toplantı gibi günlük kullanımlara uygundur. Tesettür giyim ve kapalı giyimi tercih edenlerle uzun kalem etek sevenlerin beğeniyle kullanacağı bir üründür.

Siyah uzun kalem etek; pamuklu polyester kumaştan üretilmiş, 38, 40, 42, 44, 46 bedenlerde, arka tarafında yırtmaçlı, çabuk kırışmaz yapıdadır. Üstüne her renk gömlek ya da bluzla kullanabileceğiniz siyah uzun kalem etek, tesettür giyim ve kapalı giyimi tercih edenler için idealdir. Okulda, işte, toplantı ve çeşitli etkinliklerde günlük giyim için uygun olan siyah uzun kalem etek, sade şıklığın göstergesidir.

Mor uzun tesettür kalem etek; 36, 38, 40, 42, 44, 46 bedenlerde, pamuklu ve polyester kumaştan üretilmiş, arkasında kapalı yırtmaçlı, çabuk kırışmayan bir üründür. Günlük kullanım ve özel davetler için uygun şıklıktadır. Canlı rengiyle 2017 yılının tesettür modasına da uygundur. Bu ürünün siyahı da bulunmaktadır.

Desenli uzun süet etek; süet kumaştan üretilmiş spor bir modeldir. Rahat ve şık giyimden hoşlananlar için idealdir. 38, 40, 44, 46 bedenlerde, hareketli bir üründür. Fazla kırışmayan bu spor etek, sade renkte giysilerle kullanılabilir, okul ve iş için oldukça uygundur.

Lacivert desenli uzun kalem etek; kendinden desenli kumaşıyla hem spor hem şık bir görünüm sunar. 38, 40, 42, 44, 46 bedenlerde, pamuk ve polyester kumaştan üretilmiş, 110 cm boyunda, arkası kapalı yırtmaçlı, çabuk kırışmayan bir üründür.

http://www.modaneva.com/ tesettür giyim ürünleri kaliteli ve işlevseldir. Siparişleriniz 3 iş gününde gelir ve 14 gün içinde değişim ve iade mümkündür.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...