Tesettür Giyim de Güzelliği Tozlu Giyim de yaşa

15 Haziran 2015 Pazartesi, 15:34
Reklam

Dini giyim tarzını moda kavramının dışında tutmak yanlış olacaktır. Zira her bayanın kendini güzel hissetmeye ihtiyacı vardır ve güzellik sadece açık bir giyim tarzını tercih eden insanlara özgü bir şey değildir. Tam aksine sadeliğin kendi içinde bir şıklığı vardır. tesettür giyim modasının da bu doğrultuda geliştiğini söylemek zor olmaz. Özellikle son yıllarda birçok modacı tesettürlü bayanların kendilerini şık hissetmeleri için kreasyonlar hazırlamaktadır. Bilhassa muhafazakâr genç bayanların bu modaya oldukça itibar ettiğini gözlemleyebiliriz. Zira tesettür giyim tekdüze bir tarz değildir.
Tesettür tarzında giyinmek için birkaç kıyafeti aynı anda kombine etmek gerekir. Eşarp, etek, abiye, yelek, pardösü, bluz gibi kıyafetler şık bir biçimde uyum göstererek bu tarz yakalanmış olur. Bu bir tekdüzeliği değil aksine kıyafet çeşitliliğini ifade eder ve doğru kıyafetleri kombine ederek şık bir tarz yakalamak mümkündür. Örneğin eşarbın rengine uyumlu bir abiye ve bu renkle kombine olabilecek bir bluz gerçekten güzel bir görünüm yaratabilir.
Güzel görünmek için yaşam tarzınızdan vazgeçmenize gerek yok. Aksine dini yaşam tarzıyla sahip olduğunuz sadelik kendi içinde bir güzelliğe sahiptir. Bu güzelliği ortaya çıkarmak için tozlu giyim kataloglarındaki eşarp ve kıyafetlere göz atabilir, kendinizi şık hissettirecek birbirinden farklı renk ve desenlerdeki kıyafetlerle harika bir tarz yakalayabilirsiniz.
Estetik, her insanın algısında bulunan bir şeydir. Günümüzde özellikle medya sayesinde güzellik doğrudan belli bir yaşam tarzıyla alakalı bir kavram olarak algılanmıştır ancak bu yanlıştır. Muhafazakâr bayanların içindeki güzelliği ortaya çıkaracak kıyafetler tozlu giyim kataloglarında yer almaktadır. Firma bünyesinde bu giyim tarzına hâkim olan birbirinden yetenekli modacılar çalışmaktadır. Yaşam tarzınız, güzelliğinizin önünde engel değil. Tozlu kataloglarındaki kıyafetlerle kendinize harika bir tarz yaratabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...