Tesettür Giyimde Öncü Marka Stilistanka

08 Ağustos 2017 Salı, 15:08
Reklam

Tasarımcı Ayşe Nur Yelken’in tasarlayıp ürettirdiği tamamen özgün tasarımlara sahip olan Stilistanka.Com markası çok hızlı bir yükselişle tesettür giyimde öncü marka haline geldi.
Peki bu yükselisin altında neler yatiyor?

Yüksek kalite kumaslar:
Stilistanka tesettür takım elbise
ve tesettür tunik üretimlerinde kullandığı double krep kumas ile piyasadaki en kaliteli kumaşı müşterilerine sunuyor.
Bu kumaş piyasada dikimlerde kullanilabilecek en pahali kumaşlar arasında yer alıyor. En güzel özelliği ise ten ile temasında kullanıcıyı rahat ettirmesi.

Gizli ve Estetik Dikişler:
Tesettür giyimde yaptığı patlamanın altında özgün tasarımının yanında incelemesi yapıldığında rahatlıkla görülebiliyor ki kullanılan dikiş yöntemi gerçekten çok yüksek kalite.
Gizli ve estetik dikişler sayesinde 1.kalite ürünler ortaya çıkıyor. Sürekli stoklarınıve tasarımlarını arttıran Ayşe Nur Yelken stilistanka.com üzerinden ve instagram üzerinden siparişler almaya devam ediyor.

Web sitesi incelendigince ürün stogunda tesettür giyim alaninda tesettür tunikler
, tesettür takim elbiseler, kolu volanli elbiseler ve daha bir çok ürün göze çarpmakta.

Stilistanka ayrıca müsterilerine whatsapp desteginin yanı sıra ücretsiz kargo imkanı da sunmakta. Saat 16:00’dan önce verilen siparişleri ise ayni gün kargoya çikarmakta.İnternet üzerinden kullanıcı yorumlarına göz gezdirildiğinde ise %100 olumlu yorumlar görülmekte. Bu yolda Stilistanka’ya başarıar diliyoruz.

Stilistanka Tesettür Giyimin Öncü Markasi!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...