Tüm Bebeklerin İlk Adımları İçin Kaliteli Ürünler

09 Eylül 2017 Cumartesi, 10:47
Reklam

Bebeğinizin doğumundan emekleme sürecine ve akabinde ilk adımları bebeğin gelişimi için büyük bir önem taşımaktadır. Doğru atacağı adımlar ve sağlıklı bir şekilde yürümeyi öğrenme dönemi geçirdiği zamanlarında, ayaklarına koruyucu  şık bir aksesuar olan patikler ve ilk adım ayakkabıları giydirilmesi sürecinde düzgün bir şekilde geçmesi adına büyük bir olanak tanır. Bebeğiniz ilk adımını atarken bunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesi için onların hassas ayaklarını göz önüne alarak tamamen doğal olarak tasarladığımız patiklerimiz ve ilk adım ayakkabı çeşitlerimiz ile Ekolojik, Toksik madde içermeyen %100 hakiki deriden yapılmış el yapımı patiklerin  üretimini yaparak sizlere sunmaktayız.

Profesyonel bir çalışma eşliğinde tamamen doğal olarak el işi (Handmade) kalitesi altında üretimleri yapılan bebek patikleri ve ilk adım ayakkabıları için https://minibum.com/ sitesi bünyesinden dilediğiniz farklı model ve renkte ürünlerden herhangi birini seçip satın alabilirsiniz.

 

 

Kaliteli ve Birbirinden Zevkli Ürünler

 

Tüm patik ve ilk adım ayakkabıları adına kaliteli bir malzeme olarak %100 hakiki dana ve kuzu derilerinden üretimleri yapılan modellerimizi, aynı zamanda görsel olarak da İstanbul Üniversitesinde Master programında okuyan öğrencilerin en son modaya uygun olarak design ettiği ve bizimde üretimini yaptığımız bebeğinize yakışacak şık çeşit ve renkte tasarım yapmaktayız. Ayrıca bu dönemlerde bebeğinizin ilk adımlarını atarken bunu rahat bir şekilde yapması adına hava alan ve herhangi bir şekilde terleme yapmayan, yere tam olarak bastığını hisseden hassas tabanlı patik ve ilk adım ayakkabılarının olması, onun bu süreci geçirmesi adına en doğru ürün olarak ön plana çıkıyor. Tüm bunları sağlayan bebek patikleri ve ilk adım ayakkabılarımızı sizlere üstelik çok uygun fiyatlar altında sunarak üretim yapılan yumuşak deri modeller eşliğinde bebeğinizin bu zamanı en iyi şekilde geçirmesine olanak tanıyoruz.

 

Geleceğimiz olan bebeklerimiz için minik adımları atmaya başladıkları günlerde bunu en doğru şekilde ve sağlıklı bir biçimde yaşamaları adına doğal üretim olan patik ve ilk adım ayakkabılarını minibum.com olarak sizlerin huzuruna çıkarıyoruz.

 

Bebeklerin Sağlığı Her Şeyden Önemlidir

 

MiniBum bebek patikleri, yeni doğan bebek ayakkabıları patiğin ön tarafını geniş tutarak bebek ayak gelişimini kesinlikle etkilemez, doğal olarak ayak gelişimi esnasında en değerli aksesuar olarak ön plana çıkacaktır. İlk adımlarını atmaya başlayan bebeklerin ayaklarına geçirilecek olan bebek patikleri ve  ilk adım ayakkabıları için bunun rahat bir şekilde yapılması adına uluslararası standartlar bünyesinde ve tamamen kaliteli bir üretim malzemesi altında hazırlanmasının önemi oldukça büyüktür. Bunun bilincinde olarak MiniBum.com bünyesinde farklı model ve renklerdeki tüm patik ve ilk adım ayakkabılarını en yüksek kalitede ve hijyenik şekilde üretimlerini yaparak, bebeklerin ayaklarının bu süreç içerisinde profesyonel bir şekilde koruyoruz. Özellikle yaz ve kış aylarına uygun olan ve hakiki kuzu derisinden üretimleri yapılmış çoraplı, bağcıklı, cırtlı ya da bütün şekildeki modelleri veya Makosen olarak her mevsim kullanabileceğiniz çiçekli, kuzu, fil, yıldız ve yelken modelleri arasında bir seçim yapabilir ve MiniBum bünyesinde bebeğiniz için evde ve dışarıda rahatça kullanabileceğiniz model çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...