Türkiye’nin En Yeni Kadın Sitesi

28 Nisan 2016 Perşembe, 15:29
Reklam

Merhaba bugün yine yepyeni bir kadın sitesinin açılışını kutluyoruz evet tahmin ettiğiniz gibi şuan yanımda oturan Melek Hanım’ın hayata geçirdiği www.melekhanim.com kadın portalı siteyi gezerken site içeriğinin oldukça güncel ve dolgun olduğunu fark ettim. Buda beni baya umutlandırdı hangi konuda derseniz en azından 1-2 gün ilgilenip sonra sahipleri tarafından terk edilen sitelerden olmayacağı kanısına vardım.

Site izlenimlerimden bahsedecek olursak üst tarafta oldukça güzel tasarıma sahip bir logo renkli cıvıl cıvıl adeta bana baharı hatırlattı yine üst ortada sitemizin ana menüsüne göz attığımızda başlıkların şu şekilde yer aldığını gördüm. Anne-Bebek, Güzellik, Yemek, Sağlık, Dekorasyon, Diyet, Moda ve Doğal Yaşam başlıklarını üşenmeden gezdim baya faydalı bilgilerin yer aldığını ve bunlar alt başlıklarının da olduğunu fark ettim. Bunlara değinecek olursak Cilt Bakımı, Makyaj, Vücut Bakımı, Saç Bakımı v.s. başlıklarında faydalı bilgiler içerdikleri dikkatimden kaçmadı.

Melek hanım ile site ile ilgili konuştuğumuzda hedefinin ne olduğunu sordum. Melek hanım bana sitesini anlatırken gözlerindeki parıldamayı görmenizi isterdim gerçekten kar amacı gütmeyen biri olan melek hanım insanlara faydalı olmayı birinci öncelik olarak benimsemiş konu başlıklılarını özenle seçtiğini sitenin logosuna ayrıca ilgi gösterdiğini ve ileride sitesinin Türkiye’de bulunan kadın portalları arasına girmesini istediğini çok arzuladığını söyledi. Sitenin bulunabilirliği arttıkça ve bu siteden belirli bir gelir elde edince kesinlikle sosyal sorumluluk projelerine de harcanacağının sözünü aldıktan sonra bu fikrin nasıl doğduğu hakkında sohbetimize devam ettik söze aslında bu fikir benim lise çağlarındaki hayalimdi diyebilirim diyen melek hanım çok isteyipte uzun vadede hayata geçen ilk fikrim dedi ben genelde çok girişken bir iş kadını olduğum için fikirlerimi anında devreye sokmak isterim benim aklıma yatmışsa fizibilite raporlarını çokta beklemem dedi aslında bu işlerde en önemli şeyin cesaret olduğunu ve bu cesaretinde bende fazlasıyla olduğunu biliyorum fakat bu projemin gecikmesi tamamiyle hayat tecrübesi kazanmak adına biraz daha fazla yaşanmışların olduğunu bilip hikâyeleri iyice eledikten sonra bir nevi tecrübe kazanıp ve bu tecrübeleri insanlarla paylaşmak adına uzatılmış bir proje olduğunu söyleyebilirim. İnsanların gözlerinde oluşan parıltı beni gerçekten çok heyecanlandırır onun için kesinlikle konuşurken insanların gözlerine bakıp hikâyelerinin duygusal bağlamda olan durumlarını daha iyi anlamaya çalışırım buda benim başarı sırrım diyebilirim.

logo

Evet, melek hanımla yaptığımız ve yeni icraatı olan www.melekhanim.com sitesinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ettikten sonra sohbetimize burada nokta koyuyoruz tekrardan görüşmek dileği ile Hoşçakalın.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...