Uplifers ile Kişisel Gelişim Portallarında Yeni Dönem!

03 Ekim 2015 Cumartesi, 12:40
Reklam

Türkiye’de kişisel gelişim, kariyer planlaması, çalışma hayatında farklı koşullara uyum sağlamak gibi konulara dair bilgi veren kaliteli, hızlı ve hoş tasarımlı sitelerin sayısı gerçekten çok az. Bunları bulduğumuz zaman ise faydalanmak için sık sık ziyaret etmek ve güncel gelişmeleri bu siteler aracılığıyla takip etmek, çoğu zaman atılabilecek en uygun adımlardan birisi haline gelmekte.

Bir kişisel gelişim sitesi olan ve ziyaretçilerine kaliteli, doğru ve hayatlarına değer katabilecek olan bilgiler sunan Uplifers ise bu konuda sizlere rahatlıkla tanıtabileceğimiz sitelerden birisi. Alanında uzman kişilerle yaptığı anlaşmalar gereği bu kişilerin yazılarını bazen köşe yazısı, bazen ise birer rehber tadında sunan bu site, içeriklerinden sıklıkla faydalanabileceğiniz web sayfaları arasında başı çekiyor.

Ülkemiz içerisinde yaşam koçluğu, zaman ve iş yönetimi, kariyer planlaması gibi konularda pek çok sertifikalı eğitim yapıldığı malum. Uplifers’ın sizlere sunduğu hizmet ise bu anlamda çok daha iyi bir noktada diyebiliriz: kişisel gelişim ve benzeri konularda yapılan pek çok seminerle eşdeğer tutabileceğimiz röportajlar, makaleler, rehber niteliğinde yazılar ve videolar, sitenin içerisinde yer alan içeriklerden bazıları.

Sitenin eğlenceye ve sosyal hayata dair içerikleri ise, üzerinde durulması gereken bir başka konu diyebiliriz. gerek moda ve tasarım üzerine, gerekse de ilişkilere, insan yönetimine ve benzer konulara yönelen yazılar, sizleri hem eğlendirecek, hem de kendinizle ilgili dikkatli bir şekilde bakmadan göremeyeceğiniz noktaları fark etmenizi sağlayacak. Burç yorumları ise, artık size gazeteye bakmayı bile gerektirmeyecek kadar kapsamlı hazırlanmış ve her gün güncelleniyor.

Tüm bu özellikleriyle Uplifers.com, sizlere eğlenceli, faydalı bilgileri ve bilgisayar başında geçireceğiniz hoş ve kaliteli bir zamanı vaadediyor. Siteyi ziyaret ederek ve sosyal medya araçları üzerinden takip ederek siz de bu çalışmanın bir parçası olabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...