Wollex New York Bebek Arabası

21 Mayıs 2015 Perşembe, 17:23
Reklam

Bebek arabası bebeği olan annelerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyaların başında gelir. Özellikle ilk defa bebek sahibi olan ebeveynler bebek doğmadan önce yaptıkları alışverişlerde bebek arabası alırken daha önce bebek sahibi olan ebeveynlere göre çok daha titizlik ve özen gösterirler. Bunun nedeni ise hem bebeğin konforu ve huzurunu sağlamak hem de kendi yaşam biçimine uyum sağlayacak doğru bebek arabası nı seçmektir.

Bu doğrultuda Wollex New York Bebek Arabası ‘da birçok anne/baba için doğru seçim olarak öne çıkan ürünlerin başında gelmektedir. Şık görünümü sayesinde sadece bebek taşıyan bir araç olmaktan öteye geçerken annelerin ne kadar şık olduğunu ön plana çıkaran bir bebek arabası olduğunu söyleyebiliriz.

Gezmeyi ve alışverişi seven anneler için geniş alışveriş sepeti, fonksiyonel tutma koluna sahip olmasının yanı sıra dış ortamın tüm risklerine karşı tasarlanmış tekerlekler, ihtiyacınız olabilecek tüm detayları en ince düşünülmüş puseti ile bebeğinizle birlikte özgürlüğünüzü kısıtlamadan dışarıya çıkabilir, özgürlüğün tadına Wollex New York Bebek Arabası ile bakabilirsiniz. Hem ön hem arkaya bakar şekilde kullanılabilen bağımsız koltuğu ve ana kucağı ile ister bebeğinizin yönünü dışarıya isterseniz size doğru çevirebilirsiniz.

KONFORLU VE ERGONOMİK BEBEK ARABASI

Wollex New York Bebek Arabası El tutamak yüksekliğini kendi boyunuza göre ayarlayıp yumuşak tutma yapısıyla ve arka tekerlekler arasında adım mesafesi sayesinde sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimum düzeye çıkaran bir bebek arabasıdır.Arka tekerleklerin şişme ve büyük olması, engebeli yollarda, kaldırımlardan inilmesinde ve çıkılmasında kolaylık sağlarken ön tekerleklerdeki şok emicili bebeğiniz kilosuna göre ayarlanabilir amortisörler sayesinde bebeğiniz sallantısız ve rahat bir yolculuk geçiriyor.

Wollex New York Bebek Arabası ‘nı 2 si 1 arada tasarlanmış puseti ile yatak haline dönüştürüp doğumdan itibaren kullanabileceğiniz gibi çocuğunuzun oturmaya başladıktan sonra da normal oturaklı hale dönüştürebilirsiniz.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR AKSESUARLAR

Wollex New York Premium Class ile Wollex New York 2.nesil  bebek arabasında tek ve en büyük farklılık, tente(kanopi)renklerinin değişebilir olmasıdır. Wollex New York Premium Class modelinde bebeğinizi tek bir renk araba ile büyütmek zorunda kalmayıp değişen ortam ve ilerleyen yaşlarda farklı tente renkleri ile arabanızın rengini değiştirebiliyorsunuz. Bir de oto koltuk adaptörü Wollex New York Premium Class’ta daha şık ve özel iken Wollex New York standart bir oto koltuk adaptörüne sahiptir.

 

Wollex New York Bebek Arabası (Premium Class) iskelet yapısı alüminyumdur. Alüminyum olması, arabayı hafifleştirir ve iskelet ağırlığını tekerlekler dahil 6,7Kg’a düşürür ve rahatlıkla kaldırıp indirmenizi sağlar ve ayrıca bebek arabasını inanılmaz dayanıklı ve güçlü hale getirir. Arka ve ön tekerlekler tek tuşa basılarak çıkartılabilir ve tekrar takılabilir.

Direksiyon barını sürücünün boyuna ve kol uzunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca El bilek kelepçesine sahip olan Wollex New York, bilek kelepçesini bileğinize takarak New York bebek arabasının kayma, kontrolünüzden çıkma ve unutma gibi  hatalardan sizleri kurtarır.

Wollex New York Bebek Arabasında Kış aylarında bebeğinizi sıcak tutması için ayak örtüsü, yağmurlu ve rüzgarlı havalar için yağmurluk ve yaz aylarında pikniğe gittiğinizde kullanabileceğiniz sineklik aksesuarları mevcuttur.

 

GÜVENLİ BEBEK ARABASI

5 noktalı ve tek butonla açılabilme özelliğine sahip emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin gövdesine eşit dağılım yaparak tehlikeyi engeller. Ön koruma barı hem sağ hem soldan tek butonla açılır. Ayrıca bebeğinizin ekstra emniyeti için bacak arası koruma pedine sahiptir.

Bu ürüne İzmir de bulunan ve Buca’nın en büyük bebek mağazası Ceybebe ’de   uygun fiyatlarla sahip olabilir ayrıca Ceybebe ‘nin Online Satış Kanalı olan www.ceybebe.com üzerinden Wollex New York Bebek Arabası ‘na Kapıda Ödeme, Kredi Kartı Taksit veya Havale/EFT yolu ile üstelik Ücretsiz Kargo Bebek Arabası fırsatı ile sipariş verebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...