Yamimia Bebek ve Çocuk Giyim

14 Mayıs 2021 Cuma, 18:02
Reklam

Herkesin hayatının dönüm noktası farklıdır. Ancak insanoğlu için değişmez bir dönüm noktasından bahsederken akla direkt olarak bir bebek sahibi olmanın gelmesi rastlantı değildir. Aksine herkesin bu eşsiz tecrübeyi yaşamak istemesi insan olmanın verdiği genel bir hissiyat olarak düşünülüyor. Tabii ki dünyaya bir bebek getirmek, onun tüm yaşamı boyunca ona destek sağlamak büyük bir sorumluluktur. Yamimia bu sorumlulukların önemli bir kısmını üstlenmek için yanınızda olmaya hazır.

 

Yetişkinler olarak giyim ürünlerinde ilk baktığımız detayın şıklık olduğu aşikâr. Ancak aynı durum bebekler için geçerli olmayacaktır. Tam tersine şıklık ilk tercih sebebi gibi dursa da ilk önceliğimiz sağlıklı ürünleri tercih edip kaliteli bir giyim standardı yakalamaktır. Yamimia bu vizyonu yaşatarak çok daha kolay bir biçimde sağlıklı ürünlere ulaşmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Böylesine gelişmiş bir vizyona sahip olan şirketin bunu sunabilmesinin ana nedeni ise kuruluş amacıdır. Yıllarca kurumsal sektörde hizmet vermiş bir annenin çocuk sahibi olduktan sonra bazı konularda daha rahat seçim yapmak için harekete geçmesinin eseridir. Bir anne kurumsal kariyerini bırakarak Yamimia markasını kuruyor ve bebek çocuk grubu için Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini üreterek bizlere sunuyor. Hatta bunu Türkiye özelinde de düşünmemek gerek. Çünkü ihracat sonucunda yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da kalite standartları sayesinde büyük bir kitlenin ilk tercihi olabiliyor.

 

Bebeklerin giyim eşyalarında özellikle antibakteriyel olması en önemli önceliklerden birisidir. Ki bunu her bebek için istisnasız bir kriter olarak almak zorundayız. Benzer şekilde renkli, desenli ya da farklı baskılara sahip pek çok giyim ürününe rastlayabiliyoruz. İşte bu yüzden kanserojen maddelerle üretilmemiş olması o anlık olduğu gibi ileride de sağlığı için önemli bir faktöre dönüşebiliyor. Bu iki standardı sağlayabilen çok az markanın olması bir anne tarafından fark ediliyor ve 2018 yılında faaliyete geçerek Yamimia markasını bize sunuyor. Hem kendi çocuğunu istediği kriterlerde giydirmeyi başarıyor hem de diğer çocukların bu kaliteden mahrum kalmaması için çalışmalara devam ediyor.

 

Şimdilerde de Türkiye ve yurtdışında sağlıklı, şık, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunulan bebek ve çocuk giyim ürünleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Yamimia markasının vizyonu ve misyonu her zaman için çocukların daha iyisini hak ettiği yönünde olmuştur. Bunu daha da kaliteli bir forma sokabilmek için ürünlerin üretim bandından dağıtımına, satışından desteğine her aşama özenle işleniyor.

 

Doğal olarak üretim hattından başlayarak çok daha kaliteli bir biçimde size sunulmak üzere hazırlanan tasarımlar farklı kampanyalarla da birleştirilebiliyor. Bebek tekstil ürünlerinden çeşitli aksesuarlara kadar uzanan ürün yelpazesi her geçen gün daha da genişliyor. Kampanyalar doğrultusunda ise Yamimia fırsat ürünleri çok daha uygun fiyatlara kaliteli, sağlıklı ve şık bebek giyim ürünlerine sahip olmanıza olanak tanıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...