Yaşlılıkla Etkili Mücadelede Lierac Ürünleri

04 Mart 2019 Pazartesi, 11:24
Reklam

42 yıldan bu yana faaliyetlerini sürdüren Lierac, ciltteki kırışıklıklarla mücadelede en iyi dermakozmetik markalardan biri olarak isminden söz ettirir. Teknik kozmetik açısından kabul gören çalışmalarla kısa sürede piyasa fark yaratmış ve en iyiler arasındaki yerini almıştır.  Markanın kurucusu Dr. Leon Cariel’dir. Performans, güvenilirlik ve kadınların kendi ciltlerinden memnun kalmaları gibi konular Lierac’ta asla ikinci plana atılmayan konulardır. Lierac ürünleri, AR-GE çalışmalarına ciddi bir yatırım yaparak bilimselliği ön plana çıkaran içerikler geliştirir. Özel olarak geliştirilen formüllerde en kaliteli özlerden yararlanılır.

Lierac Hydragenist Ürünleri

Yeniden yapılandırıcı, onarıcı bakım ürünlerinden oluşur. Hydragenist Extreme Moisturizing Rescue Balm, derinlemesine temizlik ve nemlendirici etki sağlar. Besleyici ve onarıcıdır. Güçlü doğal özler sayesinde ilk kullanımdan itibaren canlılık kazandırır. Kırışıklık karşıtı ürün, koyu lekelerin de azalmasına yardım eder. Moisturizing Cream, kuru ve aşırı kuru yapıdaki ciltlere yönelik olarak geliştirilmiştir. Nem dengesini yeniden kazandırmaya yardımcıdır. Canlı, taze, parlak bir his verir. Elastikiyeti kaybolan ciltlerin yeniden direncini geliştirerek kırışıklık ve ince çizgi oluşumunu engeller. Hücresel düzeyde etkisi sayesinde cildin onarılmasını sağlar. Alerjiye meyilli ciltlerde yatıştırıcıdır. Moisturizing Serum, serinin en popüler ürünlerinden biridir. Biomimetik oksijen içeriği sayesinde cildi bir yandan nemlendirirken diğer yandan dolgunlaştırıcı etki yapar. Formülünde hyaluronik asit, vitamin ve mineraller bulunur. Hydra 02 kompleks içeriği sayesinde nemli, ışıltılı, sakin, canlı bir cilt yapısı oluşturulur. Yasemin ve gardenya notaları içermesinin yanında AHA ile zenginleştirilmiştir.

Lierac Cilt Bakım Ürünleri 

Ciltte meydana gelen sorunların çözümü için geliştirilen formüllerden oluşan seridir. Onlarca farklı ürün, değişik beklentilere yanıt verir.

  • Lierac Radiance Mask: Yorgun görünen ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Bütün cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Ölü derinin ciltten uzaklaşmasını sağlar. Sebum dengesizliklerini giderir.
  • Dioptigel Eye Contour: Gözaltında meydana gelen şişlikler için etkili bir jel üründür. Yeniden yapılandırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi sayesinde pürüzsüz görüntü kazandırır. Kırışıklığa neden olan etkenleri yok eder.
  • Diopticreme Eye Contour: Yüzdeki en ince derinin olduğu göz çevresindeki kırışıklıkları gidermeye yardımcı üründür. Yoğun nemlendirici etkisi sayesinde serbest radikallere karşı cilt bariyerini güçlendirir. Gözaltındaki morluklarda belirgin iyileşme sağlar.
  • Coherence Eyes Lifting Cream: Göz etrafındaki kırışıklıkları azaltır, daha pürüzsüz ve genç bir görünüm sağlar.
  • Premium Eye Care: Yaşlanma belirtilerine karşı oluşturulan içerikleriyle sıkı ve daha genç bir görüntü verir. Kazayağı görüntüsünü yok eder, derin çizgilerin hafiflemesini sağlar.
  • Creamy Cleansing Milk: Cildi germeden temizlik ve nemlilik sağlar. pH seviyesine zarar vermeden, yumuşatıcı, yatıştırıcı bir etki gösterir.

Lierac Ampul Serisi

Krem ve jel gibi formlara göre etkisi daha yoğun şekilde görülen bir seridir. Ciltte henüz oluşan ya da derinleşmiş kırışıklıkları büyük ölçüde azaltır. Taze bir görüntü veren ürünler, çevresel nedenlere bağlı olarak meydana gelen hasarları onarır. Yaşa bağlı görülen cilt sorunlarının önüne geçer. Doğal cilt yapısına zarar vermeden, aksine yeniden yapılandırıcı etki yaratarak kırışıklıkları giderir. Lierac Phytrel Ampul , %83 aktif içeriği ve bitkisel ekstrelerle güçlü bir üründür. Sabah ve akşam olmak üzere 2 kez kullanılır. Ampul masajla göğüs çevresindeki kırışıklıklara uygulanır. Toparlanma 2 hafta içerisinde gözle görülen bir hal alacaktır. En çok 8 hafta devam edilmelidir. Lierac Phytolastil Ampul, özellikle çatlak, yara izi, hasarlı deri dokularında etkili bir üründür. Tedavi sağlanmasına yardım eder. Ayrıca 25 gün kullanım sonrasında çatlakların renk ve derinliğinde ciddi bir iyileşme sağlanır. Toplam tedavi süresi 8 haftadır.

 

Nereden alınır?

Lierac ürünlerini pek çok yetkili eczaneden satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra https://www.narecza.com/lierac adresinden de %40 online satın almanız mümkün.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...