Yaza Özel Dekorasyon Fikirleri

29 Haziran 2017 Perşembe, 11:25
Reklam

Bahar geldi birazda evlerimize ilgi göstermenin vakti gelmedi mi sizce de. Duvarların dili olmaya ne dersiniz. Boş kalan duvarlarınızı aslında evinize bir nebzede olsa dekore etmenizi sağlayabilir ve değişime uğratabilir.  Az bir bütçeyle kanvas tablolara yönelebilirsiniz.Evinize bağlı kanvas tablo tarzı seçmeniz değişimde vereceği etkiyi yükseltir.Bu yazın en gözde ürünlerinden biri olan kanvas tablo haricinde, dekoratif aynalardır.

Dekoratif aynalar ev hanımlarının ilgi odaklarıdır.Özellikle en sık yemek masaları ile kombinlediklerini söylesek pekte yanılmayız aslın da .Tabii kide birazda evin duvarlarına ve genişliğine bağlı.Bazen en beğendiğiniz dekoratif bir ürün evinizi bunaltabilir. Yeni nesil evlerde pek büyük olmadığından ötürü yemek yenilen bölümdeki duvarları tercih etmekteyiz.

Her bayan kendi evinin mimarıdır.Ayna için pek bir bilgiye ihtiyaç yok aslında kalite olarak.Model olarak seçilmektedir.Tablolara tekrar dönecek olursak onlar aynalara göre biraz daha farklı.Her yerde çeşitli fiyatlarda tablo görmemiz mümkün.Lakin tablolarda canlılık açısından kalite önem arz etmektedir.Ucuza aldığınız bir kanvas tablo bez kalitesi, renk ve kasnağına kadar en kötü malzeme kullanılmaktadır.

Altı üstü tablo ne fark edecek diyorsanız çok şey fark edecek.Baskı kalitesi kötü bir tablo bulunduğu duvarda pek dikkat çekici olmaz ve zamanla rengi solarak daha kötü bir hal alır.Bu yüzden bez kalitesi önemlidir.Kasnağa gelecek olur isek kısa zamanla çürümeye başlar ve kırılması söz konusudur.Siz siz olun biraz fiyat aralığına dikkat edin.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...