Yazı Yansıtan Tesettür Elbise Modelleri

23 Haziran 2017 Cuma, 13:51
Reklam

Tesettür modasının en çok ilgi gören ürünlerin başında, tesettür elbise modelleri geliyor. Bu yaz çok farklı seçenekler bayanlara sunulmuştur. Üstelik yeni sezon elbise seçeneklerinde fiyatlar da yüzleri güldürüyor.

 

YAZ AYLARININ EN BEĞENİLEN ELBİSE MODELLERİ

 

İnce detaylar, zarif dokunuşlar giyim modasında sadelik her zaman önemlidir. Özellikle bu sadeliği tamamlayan farklı ayrıntılar bulunuyorsa. Bu yıl sunulan elbise seçeneklerinde şık ve dengeli ayrıntılar var. Tesettürlü bayanlar kendilerine özgü bir tarz yaratarak, tesettür elbise modelleri ile yansıtabilir. Çünkü güçlü ayrıntılar, elbiseleri daha kullanışlı ve göz alıcı yapıyor. Ön plana çıkan elbiselerin başında çiçek desenli modeller geliyor. Eteğin alt kısmında bulunan çiçek desenleri, elbisenin çok şık ve zarif görünmesini sağlıyor.

 

Dijital baskılı ve düğmeli elbise modelleri özellikle yazı yansıtmaktadır. Bu desenli elbiselerin kombin edilmesi oldukça kolaydır. Özellikle tesettür giyim modasında kombin oluştururken, birçok parçanın bir biri ile uyumu göz önünde bulunmalı. Dolayısı ile tek parça şıklığı özellikle yaz aylarının en büyük avantajıdır. Özellikle de bol kesimli ve ayrıntıların dengede kullanıldığı tasarımlar bayanların en çok ilgi gösterdiği modellerdir.

 

ÖZEL DAVETLERDE TARZINIZDAN VAZGEÇMEYİN

 

Genelde özel davetlerde bayanlar kendi tarzın dışına çıkmak zorunda kalabiliyor. Günümüzde bayanlar kendi tarzını yansıtabilecek çok şık tesettür elbise modellerine ulaşmayı sağlıyor. Sade, romantik veya klasik, artık elbise modelleri her bayan kendi stili yansıtma fırsatını da bulacaktır. Sade ve düz elbise modelleri günlük hayatta tercih edilebileceği gibi, şık bir aksesuarla tamamlanarak özel bir davette de tercih edilebilir. Güçlü ayrıntılar çok sık karşımıza çıkıyor. Renklere gelince ise, çeşitli seçenekler bu yaz kaşımıza çıkıyor. Bordo, siyah, beyaz gibi renklerin yanı sıra, somon, açık mavi, mürdüm, gümüş renkleri de ön plana çıkıyor.

 

Özel davetler için hazırlanan tesettür elbise modellerinde bazen daha asil, koyu tonlar tercih edilebilir. Tesettür modasının en çok sevilen parçalardan olan elbiseler, fiyatları ile de dikkat çekiyor. Özel günler için ve ya günlük hayatta kullanılabilen elbise seçeneklerinde yüksek oranda indirim ve kampanyalar düzenlenmektedir. Bu da bayanların kaliteli elbise satın alırken, bütçelerine zarar vermemesini de sağlıyor.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...