Yeni Oriflame Ürün Katalogları

04 Ocak 2017 Çarşamba, 20:43
Reklam

Bayanların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de güzellik noktasında bakımlarıdır. Bakım her kadın için önemli ve özeldir. Ancak doğru bir kozmetik ürünü kullanmakta her şeyin başında sağlığınız noktasında size faydalı olacaktır. Özellikle de konu cilt bakımı olduğunda profesyonel markalarla çalışmak her zaman faydalı olacaktır. Çoğu bayanın dikkat ettiği de bu yöndedir. Çünkü kişisel bakımlarına çok dikkat ederler. Yaşı kaç olursa olsun bir bayanın bakımlı görünmesi önemlidir. Ve her bayan bu konunun altını çizer.

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi de özellikle kozmetik sektöründe bu noktaların daha fazla dikkat edilmesini sağladı. Birçok marka ürünlerini en iyi şekilde hazırlamaya çalışırken bunların en başında gelen Oriflame ise buna kurulduğu yıldan beri her zaman dikkat etmiştir. Oriflame katalogları belirli dönemlerde çıkarak bayanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanırlar. Her bayan bu katologlar sayesinde kendi cildine göre ürünlerini tercih eder bu nedenle de marka her zaman bayanların isteklerini ön planda tutmuştur.

İşin diğer bir yanı ise Oriflame Üyelik sistemi ile çalışıyor olmasıdır. Yani evinizden de bu ürünleri satarak kar elde edebilirsiniz. Üstelik sattığınız ürünler karşılığında ücretsiz olarak yeni ürün alabilme hakkınız vardır. Bu evden geçimlerini idare etmek isteyen bayanlarında ciddi anlamda kazanç kapısı olmuştur. Bu sayede bayanlar kendi cilt bakımını yaparken aynı zamanda arkadaşlarına sevdiklerine ve akrabalarına satışlar yaparak para kazanabilirler. Hatta onların üye yaptığı kişilerinde başkalarını üye yapması onların daha fazla kazanmasına neden olur.

Her bayanın kozmetik ürünlere ihtiyacı olduğunu düşünür ve bunu sürekli olarak aldığını hesaplarsanız burada makyaj ürünlerine harcanan paranın ciddi bir boyutu olduğunu da görebilirsiniz. Bunun sizin için iyi olan tarafı ise her zaman para kazanmak gibi bir lüksle karşı karşıya kalırsınız. Çünkü ihtiyaçlar hiçbir zaman bitmeyecek.

Yukarıda belirtmiş olduğum gibi alanında en iyi marka olan oriflame uzun yıllardan beri bayanların en çok tercih ettiği markalar arasında bunu da sağlamasının en büyük nedeni ürünlerinin garantili ve de bayanların ihtiyaçlarına yönelik olduğu için.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...