Yeni Trend: Villa Kirala, Tatilini Villada Yap!

06 Temmuz 2017 Perşembe, 13:33
Reklam

1 yıl boyunca çalışıyoruz ve yaz geldiğinde ailemizle tatile gitmek istiyoruz. Yılda bir veya iki kere çıktığımız tatilimizi şansa bırakıp gittiğimiz tesisin ne kadar bize uygun olduğunu bilmeden tercih yapıp otelde hayal kırıklığına uğramaya gerek var mı sizce?

Bir de son yıllarda tatil villası kiralamaları trend olmaya başladı. Otellerde rahat edemeyen kişilerin özellikle tercih ettiği bu tatil şekli mantıklı olduğu için hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı.

 

Kiralık Villa sisteminde yapacağınız tatil size tamamen özgürlük veriyor, istediğiniz zaman bahçenizde mangalınızı yaparsınız, istediğiniz saatte havuza girersiniz, ne zaman isterseniz o zaman kahvaltınızı yaparsınız, canınız eğlenmek isterse eğlenir, dinlenmek isterse tamamen size veya ailenize ayrılmış olan kendi bahçenizin istediğiniz alanında dinlenirsiniz…

 

 

İsterseniz Muhafazakâr Villa kiralayarak aileniz ile havuzda ve bahçenizde tatilin keyfini yaşarken dışarıdan size bakan gözlerin olmamasının verdiği huzur ile daha mutlu bir tatil yapabilirsiniz.

Kişi sayısına, manzarasına, bulunduğu semtine ve tarihe göre fiyat farklılıkları gösteren villalar aslında pahalı bir tatil yöntemi değildir. Özellikle ailecek yapacağınız bir tatil planlıyorsanız ve otel yerine Kiralık Yazlık tercih ediyorsanız mutlaka www.tatilimden.com adresine bir göz atınız. Fethiye ve Kalkan bölgesinde birçok güzel villayı portföyünde bulunduran bu firma, Türsab’a bağlı olarak çalışıp güvenilir ve mutlu bir tatil geçirmeniz için çaba sarf etmektedirler…

 

Herkese iyi tatiller diliyoruz…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...